Zvířecí nehty

Hned úvodem musíme prozradit, že se nejedná o žádné ponechání přírodních nehtů bez jakékoliv péče, jak by se mohlo na první pohled podle názvu článku zdát. Povídat si dnes totiž budeme o skvělé novince, kterou jsou nehty s umělou srstí. Jak to vypadá a proč jsou takovým nehty trendem?

fur-poutaci-660x419

Nehty po vzoru zvířat
Nehty, na které lze lakem nakreslit vzorované motivy zvířecí srsti nejsou ničím neobvyklým, jelikož už je používá celá řada žen. Některé si podobný styl zdobení nechají rovnou aplikovat prostřednictvím nehtů gelových, avšak my vám dnes ukážeme něco speciálního. A půjde o umělou srst, kterou pomocí speciální lepidla snadno aplikujete na své nehty a vytvoříte zcela jedinečný a zatím stále neokoukaný styl, který bude obdivovat každý, komu padne zrak na vaše ruce. Na své si tak rozhodně přijdou milovníci extravagance a netradičních způsobů zdobení. Pokud jste rádi středem pozornosti, pak pro vás nový styl zdobení nehtů bude tím pravým.

Těšte se na pestrou nabídku
I když možná chvilku potrvá, než tento styl bude běžným i v naší zemi, jistě pak dostaneme na výběr ze stejného množství stylů a vzorů, jak je tomu v současné době v zahraničí. Tam je tento trend velmi oblíbeným a získává si čím dál více obdivovatelů, takže pokud chcete jít s dobou i vy, měli byste popřemýšlet o aplikaci zvířecích nehtů. Jsou totiž nejen zajímavé, ale také skvěle vypadají a především připoutávají pozornost. Móda napodobenin zvířecích srstí v podobě límců na kabáty už tu byla, ale nehty ještě podobnou možnost nikdy neměly, takže neváhejte se chopit příležitosti a využít nového trendu ještě dnes.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *