Zkrášlete si vaše drápky i na podzim

Pro někoho může být podzim neoblíbené roční období. Příroda se připravuje na zimu a dny se zkracují. Počasí je proměnlivé s chladnějšími teplotami. Dopadem na tyto změny jsou i výkyvy vašich nálad. Jste unavení a nejradši byste byli schovaní v teple domova.

Nenechte se tím pohltit. Nalaďte si váš emociální stav na lepší vlnu.  Letošní podzim nabízí pro naše nehty pestrou škálu barviček. Kombinace černé a bílé barvy má velmi efektivní výsledek. Pokračuje i letní trend, který spočívá v kouzlu z části nalakovaných nehtů se základem francouzské manikúry.

 

nail-polish-1531353

Červená, modrá, zelená, tmavě hnědá i šedá jsou trendy barvami. A ani neutrální nehtíky v tónu starorůžové či béžové nejsou out. Dennímu outfitu lichotí matné barvy laků. Pozor také na to, že stále letí přirozenost. Ne všechny barvy každé ženě sedí, proto bychom si měli umět hrát s barvami. Nikdo z nás nechce působit laciným nebo přeplácaným dojmem. Barevné tóny laků si vybírejte podle vašeho tipu pleti. Důležitou roli hraje také příležitost. Na pracovní pohovor je lepší volit střídmější barvy laků. Naopak na večírek můžete vybrat živější odstín například v podobě modré.

Praktičnost tkví v krátkém upravení a v zaobleném tvaru nehtu. Uznejte sami, že dlouhé nehty jsou spíše pro ozdobu. Bohužel dlouhé drápky nejsou už in, převálcovaly je krátké nehty. Poslední dobou se ženy více přiklánějí k tomuto trendu, protože krátké nehtíky ženám přijdou více praktické. Mohou s nimi lépe pracovat a nemusí řešit případné zlomení či zatržení.

Ženy, které neholdují barevným tónům laků, můžou vyzkoušet úplně obyčejný bezbarvý lak. Ten ve finále může vypadat stejně stylově jako letošní trendy. Ten vyzdvihne krásu a zdraví přírodních nehtíků a vypadá též přirozeně.

FOTO: Everystockphoto.com

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *