Zdobení nehtů

Zdobení nehtů – nálepky, krajka, razítka…

Zdobení nehtůTechniky pro úpravu nehtů a jejich zdobení jsou téměř nevyčerpatelné. Když opomeneme běžné zdobení barevnými laky, otevírá se před námi celé moře neuvěřitelných pomůcek, zdobících prvků  a nápadů, na jehož vlnách se pohupuje naše fantazie.

První ze známých technik je samotné malování. Nejčastěji s používají speciální zdobící kuličky (zdobící nástroje, které vypadají stějně jako štětec jen jsou zakončeny kovovou kuličkou) nebo úzké štětečky. Pak už záleží jen a jen na naší zručnosti.

K dispozici máme dále zdobící nálepky, jejichž aplikace patří mezi nejsnadnější. Také lze pomocí nich zamaskovat chybu při nanášení laku (případně částečné sloupnutí).

Prostor dostávají i vzpomínky na dětství. Zdobící razítka nebo fimo korálky, to vše dnes může zdobit naše nehty a je snadno dostupné v internetových eshopech. Tyto produkto nalezneme většinou ve zvýhodněných sadách.

Nezapomínejme na různé květinky, zirkony a drahokamy, které se na nehtech hezky lesknou.

Ovšem mnozí možná neznají zdobení krajkou. Koupit jí lze také ve speciálních eshopech zaměřených na nehty. Návod je třeba prostudovat dle výrobce, ale není složitý. Je třeba mít připravené lepidlo na nehty, krajku, primer a gel (ten se používá až zcela na závěr).

Pochopitelně jednou z možností, jak nehty ozdobit, je tvorba gelových nebo akrylových nehtů. Kdo si potrpí na nehty přírodní, ocení populární metodu P-shine, při níž jsou nehty „vyleštěny“ a vypadají zcela upraveně. Zároveň jsou chráněny před vnějšími vlivy. Někdy postačí ke zdbení pouze třpytky. I s nimi se dají vykouzlit zajímavé nehty.

Další nápady na originální nehty naleznete v našem článku Originální nehty – hit léta 2012. Prohlédnout si zde můžete zajímavá videa. Inspiraci mohou přinést tzv. novinové nehty nebo originální nehty pro nevěsty.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

1 thought on “Zdobení nehtů – nálepky, krajka, razítka…”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *