Vyberte si kvalitní a správný lak na nehty

Vyberte si kvalitní a správný lak na nehty

Pokud nemáte čas na to, udělat si gelové nehty a ráda byste tedy sáhla alespoň po laku, musíte vědět, jak vybrat ten správný. Nepočítejte s tím, že si vystačíte s levnými laky. Jestliže si ve specializovaných obchodech pořídíte levný lak, snadno se poté může stát, že vám vydrží sotva pár desítek hodin. Mnohdy se stává, že se lak začne olupovat už ve chvíli, kdy se pouštíte do domacích pracích. Pochopitelně lze tento proces ovlivnit například rukavicemi. I přes to je však na místě, umět si vybrat kvalitní lak.


Vyberte si kvalitní a správný lak na nehty


V první fázi se podíváme na správný výběr barvy. Barva by o vás měla prozrazovat váš aktuální přístup a náladu. Samozřejmě si na pracovní schůzku nevezmete nehty nalakované nevhodnou barvou. To platí i o samolepkách s různými motivy. Na pracovní schůzce musíte vypadat elegantně, až vyzívavě, ale ne tak, jak si myslíte. Pro tyto příležitosti je tak ideální barvou například červená nebo královská modrá. Pokud se jdete bavit s přáteli, můžete sáhnout po odvážnější růžové nebo jemně červené.

Vyberte si správný lak


Vyrážíte ven, a to bez toho, aniž byste měla cíl? S největší pravděpodobností se cítíte být šťastná, proč si to kazit výběrem nevhodné barvy laku na nehty? K ideálním variantám patří oranžová nebo jasně žlutá. Jestliže cítíte smutek, snadno jej můžete projevit do svého okolí černým lakem na nehty. Záležet tak bude na tom, jak se cítíte a jaká příležitost se v blízké době bude odehrávat. Barva je však jeden z mála faktoru. Pojďme se podívat na další důležité faktory, jež ovlivní váš výběr laku na nehty.


Kvalita na prvním místě


Svým způsobem faktorů není zase tak moc, jak jsme naznačovali v předchozím odstavci. Je to čistě jen o tom, vybrat si kvalitní lak na nehty. Nemusíte při prvotním výběru sáhnout okamžitě po laku, jehož cena se bude pohybovat v rozmezí od 250 do 300,- Kč. Kvalitní lak se dá pořídit i v cenové relaci od 100,- Kč a výše. U kvalitního laku je důležitá hustota a samotný štěteček. Tyto dvě věci patří k těm nejdůležitějším, co se týče kvalitního laku. Nezapomeňte se však podívat mimo jiné i na recenze firmy, u které si laky na nehty kupujete.
Na závěr by laky na nehty neměly být škodlivé. Musí se jednat o stoprocentně zdravý produkt, který nepoškodí jednak vaše nehty a jednak neublíží vašemu zdraví.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *