výběr manikérky

Výběr pedikérky a manikérky – na co si dát pozor

výběr manikérkyPokud se rozhodneme svěřit své ruce do péče odborníka, měli bychom si dát velmi záležet na jeho výběru. V nabídce máme hned několik možností. Nejsnadnější cestou bývají v dnešní době vietnamské salóny, které posely v hojném množství ulice a nákupní centra. Další možnost skrývají velké kosmetické salóny nabízející většinou kompletní servis a péči o celé tělo. Poslední možností je návštěva soukromého kosmetického salónku nebo privátu.

Kurz manikérky není tak obtížné absolvovat. Trošku šikovná povaha zvládne základní úpravu i aplikaci gelových nehtů. Poměrně velký počet žen provádí úpravu nehtů v útrobách svého bytu či domu a orientuje se na úzký okruh známých. Ovšem reklama mezi lidmi bývá nejúčinnější a zároveň nejosvědčenější. Zkušenosti druhých nám mnohé prozradí. Pokud máte dobré reference na manikérku/pedikérku, která takto pracuje, neváhejte ji vyzkoušet. Také se nestyďte zeptat, jaké používá materiály. Cena často napovídá sama. Tím se dostáváme k vietnamským salónům.

Levné gelové nehty lákají zákazníky den co den. Výběr není malý. Od různých tvarů a barev až po originální zdobení. Ale opravdu používají tyto salóny kvalitní materiály? Už jen prazvláštní vůně, která se line z pode dveří svědčí o svém. Profesionální přístup se nedá odepřít. Používání roušek a milý úsměv směrem k zákazníkovi nechybí. Avšak komunikace povětšinou vázne, a tak když se budete chtít na něco zeptat, málokdy se vám dostane kvalitní odpovědi. Na tyto salóny si dejte raději pozor a zjistěte si bližší informace ve svém okolí.

Kvalitní salón s kompletní péčí může být sázkou na jistotu. Kromě doporučení ze strany známých a přátel se zaměřte na prezentaci salónu. Dobrým vodítkem jsou internetové stránky, kde by měly být uvedeny všechny poskytované služby. Neváhejte nejprve salóny kontaktovat, i samotný přístup po telefonu (e-mailu) vypovídá o přístupu manikérky/pedikérky.

Najděte si čas na péči o své tělo. Ani nehty na rukou a na nohou nelze zanedbávat. Relaxujte a nechte se alespoň jednou za měsíc hýčkat.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *