Dokonalé nehty během léta

Vše pro dokonalé nehty během léta

Letní období je zde a s ním se také většina žen rozhodne pro barevně letní lak na nehty. A není se ani čemu divit. Vždyť právě pestré barvy jsou symbolem každého léta. Chcete být trendy i vy? Pak se podívejte společně s námi, jaké barevné odstíny jsou letošní léto v kurzu.

Dokonalé nehty během léta
autor: ladylux

 

Barvy, kam se podíváš

Atraktivní vzhled nehtů prezentuje každou ženu nejen během léta, ale právě toto období se může pyšnit tím, že je během něj nehtům věnována zvláštní péče. Aby také ne, když se dokonale upravené nehty skvěle hodí na každé koupaliště, kde mohou být vystavovány na odiv ostatním. Prim hrají během léta barvy a čím pestřejší, tím lepší. Neznamená to však, že by se na výsluní nedostaly ani tolik oblíbené pastelové odstíny, které jsou vhodné například na obchodní schůzky, kde chcete, aby vaše nehty působily upraveně, ale decentně. Na letní akce naopak použijte moderní laky, které jsou doplněny o třpytivé prvky. S nimi totiž na párty skutečně zazáříte. Nemusí se nutně jednat o tradiční třpytky. K dostání jsou i hvězdičky, srdíčka a celá řada dalších atraktivních tvarů.

 

První pomoc pro zničené nehty

K letním radovánkám neodmyslitelně patří také dovádění ve vodě či na volejbalovém hřišti. Naše nehty tak dostávají docela zabrat a je třeba o ně pečovat o to důkladněji. Věnujte jim dostatečnou péči a kromě laků na nehty jim dopřejte i ochranné laky, olejíčky a krémy pro zjemnění nehtové kůžičky. Pokud se vám nevyhnulo nepříjemné zlomení nehtu, nezoufejte. Poškozený nehet šikovně zarovnejte pomocí pilníku na nehty (volte raději porcelánový, než papírový) a přetřete podkladovým a následně klasickým lakem. Je jen otázkou několik dní, kdy nehet opět doroste a vaše ruce tak budou opět souladem dokonalosti.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *