lak na nehty červerný

Vítejte ve světě Shellac!

lak na nehty červernýTaky znáte ten pocit, když si pečlivě nalakujete nehty, či snad si dáte námahu vytvořit originální nehty pomocí některé z technik a druhý den bezmocně hledíte na místy oloupaný lak? Někdy vytrvale nanášíme na nehty opakovaně vrstvu laku, někdy dokonce opakujeme techniku každý den dokola a někdy boj s krásnými nehty vzdáme a spokojíme se s běžnou manikúrou.

Také se můžeme vydat do kosmetických salónů, ale to se setkáváme s nedostatkem času a někdy i nedostatkem financí. Kde je schovaná střední cesta pro dokonalé řešení? Pokud nejste zrovna milovnice gelových a akrylových nehtů, možná si zamilujete Shellac.

Co je Shellac?

Jedná se o speciálně vytvořenou sadu laků od CND (Creative Nail Design), které mají zajistit zcela profesionální péči. V čem spočívá kouzlo laku? Barva je výrazná a vydrží až 14 dní. Ostatně už při samotném nanášení laku si povšimnete jeho hustoty a navíc rychlosti zasychání.

Někdy je boj s laky na nehty opravdu bojem s větrnými mlýny. A ať čekáme sebevíc, lak ne a ne zaschnout. Shellac je ale opravdu jiný. Podívejte se na video od CND, kde se také dozvíte všechny potřebné informace. Ve videu promluví mimo jiné Jan Arnold, jejíž rodina společnost založila. Dozvídáme se i postup, který je ovšem tak snadný, že jej není potřeba složitě vysvětlovat. Potřebujeme pouze laky Shellac a UV lampu pro zapečení (každý nehet 2 minuty). Nezapomeňme na základní péči před nanesením laku.

Lak by měl vytvořit na tolik silný povrch nehtu, že jej neporuší žádné běžné denní aktivity. K odstranění je vhodné zakoupit speciální sadu na odlakování od firmy CND, která je navíc k odstranění mnohem šetrnější, nežli alobalová technika (psali jsme o ní v článku o gel-laku).

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *