Vánoční zdobení nehtů

Vánoce jsou již za dveřmi a řada žen už jistě přemýšlí, jak zkrášlit své nehty, aby vypadaly co nejlépe a přitom skvěle podtrhovaly dokonalou vánoční atmosféru. Odpovědě je snadná – stačí se držet několika pravidel pro vánoční zdobení nehtů a skvělý tip na nehty pro každou ženu je na světě.

12nails
Zdroj: girlsbag.wordpress.com

Barvy, kterých byste se měla držet

Jako první se nabízí otázka, jaké barevné odstíny zvolit, aby vyvolávaly na první pohled dojem Vánoc. Chybět by rozhodně neměla červená barva, která je pro vánoční období typická. Sněhovou nadílku zase pro změnu evokuje barva bílá, kterou stačí doplnit zelenou a vánoční barvy jsou na světě. Pokud máte rády třpytivé ozdoby na nehty, sáhněte po zlaté barvě. Výhodou všech výše uvedených barev je skutečnost, že se spolu dají vzájemně skvěle kombinovat, aniž by působily nějak rušivě. Tvořit pomocí nich můžete různé vánoční motivy a vzory. Populární jsou pochopitelně severské vzory a různé předměty, které k Vánocům patří, například vánoční strom, červenobílá hůlka a podobně. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv motiv, doplnění třpytek jen skvěle podtrhne dokonalý vzhled a dodá vašim nehtům to pravé vánoční kouzlo.

Nebojte se být kreativní

Pokud vás baví mít netradičně nalakované nehty a rádi jimi ohromujete své okolí, jsou Vánoce ideálním obdobím na to, abyste popustili uzdu své fantazii a pustili se do zdobení. Potřebovat budete pochopitelně barevné laky a tenké štětce, které jsou určený přímo na kresby na nehty. Pomocí nich se vám podaří vytvořit skutečně přesné a tenké linie, obrysy obrázků, vzorů a podobně. Vždy naneste nejprve hlavní podkladovou barvu, které nechejte důkladně zaschnout. Následně na ni vytvořte ozdobu, kterou opět nechejte zaschnout. Posledním krokem je důkladné zatvrzení pomocí ochranného průsvitného laku, který se postará o to, aby vám motiv na nehtech vydržel co nejdéle.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *