Valentýnské motivy na nehty

Svádějte vaši drahou polovičku pomocí srdíček

Svátek svatého Valentýna je ideální příležitostí, při které můžete ukázat krásu vašich dokonale upravených nehtů. Určitě si s partnerem dopřejete romantickou večeři a nezapomenete mu předat hezký dárek. Co takhle ho ale překvapit stylovými valentýnskými nehty?

 

Srdíčka ze zlatých třpytek

Vaše ruce s novými motivy ho nadchnou a bude se těšit na jejich pohlazení. Zvolte si proto nějaký netradiční odvážný design nehtů vytvořený speciálně jenom pro svátek zamilovaných. Nebojte se výzdoby laděné do růžova a červena a plné srdíček, které jsou symboly lásky. V tento den, svátek lásky, je to dovoleno. Gelové nehty vám umožní vyzkoušet různé výtvarné kreace. Například barevným gelem můžete vytvořit na nehtech francouzskou manikúru. Špičky nehtů budou růžové v různých odstínech od světlejší až po tmavou. Odvážnější mohou zvolit červené tóny včetně ostře rudé, která vynikne a upoutá pozornost. Vymodelovaný nehet dozdobte srdíčky ze zlatých třpytek.

 

Namalujte romantiku i vášeň

Můžete také malovat na bílý gelový podklad barevnými gely. Efektní budou třeba světle a tmavě růžová srdíčka na bílém podkladě, která vašeho partnera naladí romanticky. Zvolit lze ale třeba i červený gelový podklad na celých nehtech a naopak ho doladit bílými srdíčky nebo květinami v podobě růžiček. Takové nehty jsou předzvěstí vášně.

Pomocí vodního nail artu můžete na nehtu vytvářet srdíčkové obrazce zhotovené pomocí laků na vodní hladině. Nebo Nail Art Pen tužkou malovat různé zamilované motivy, například polibky. Malovat se dá i zdobícími laky nebo rozpíjením lak v laku. Klidně použijte i 3D ozdoby. Fantazii ani použité technice se meze nekladou. Vyberte si ale takový valentýnský motiv a jeho ztvárnění, se kterým souzníte a budete se s ním na rukou cítit dobře. Nenapravitelné romantičce sotva bude sedět vášnivá červeň.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *