PR_MagicNails5

UV lampy pro profesionální využití

Chystáte se i vy prorazit jako podnikatelka? Chcete si otevřít vlastní kosmetický salon, který bude zaměřený i na modeláž nehtů? V tom případě budete potřebovat spoustu vybavení. Představujeme vám internetový obchod MagicNails.cz, který se zabývá prodejem zboží pro nehtové designerky a také vybavení, které ke svojí práci potřebují.

Ze všeho nejdříve potřebujete zajistit prostory, které budete využívat jako kosmetický salon. Potom je na řadě nábytek v návaznosti na to, co všechno budete chtít v salonu provozovat. Velmi důležité je instrumentální vybavení. Podle vašeho zaměření budete potřebovat vybavení pro manikúru přírodních nehtů, zejména kvalitní frézky či brusky na nehty. Pro modeláž akrylových nehtů nebude nutné nakupovat žádné zvláštní vybavení, vystačíte si pouze s odsávačkou a bruskou na nehty pro snazší obroušení akrylu a potom se obejdete pouze s vlastní šikovností.

PR_MagicNails5

Gelové nehty je mnohem jednodušší modelovat, zase potřebujete více pomocníků. UV lampa na nehty je pro modeláž gelových nehtů velmi důležitá. Jakmile nanesete UV gel na nehty, je třeba použít UV lampu, kde se UV gel vytvrdí. UV lampa na nehty patří k základnímu vybavení pro modeláž gelových nehtů. Vydává UV záření, které způsobuje tuhnutí UV gelu. Gelové nehty lze díky tomu vytvarovat podle potřeby.

Profesionální UV lampy naleznete v internetovém obchodu MagicNails.cz mimo spousty jiného užitečného zboží a vybavení do nehtového studia. MagicNails.cz nabízí UV lampy mobilní, které snadno můžete sbalit a přenést jednoduše na jiné místo. Můžete je využít v případě, že nepřijde zákaznice k vám, ale naopak vy budete klientky navštěvovat doma. V takovém případě vám MagicNails.cz nabízí také vkusné kosmetické kufříky, do kterých můžete jednoduše uložit celé vaše mobilní nehtové studio včetně UV lampy.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *