UV lampy na nehty

Mnozí si pod pojmem UV lampa mylně představí klasickou lampičku poskytující osvětlení. Předem musím zdůraznit, že se jedná o UV lampu na nehty neboli pec. Oba pojmy představují speciální zařízení, které se využívá při tvorbě gelových nehtů. Modeláž gelových nehtů se neobejde bez dvou základních produktů – UV gelů (gel laků) a UV lampy na nehty. UV gely jsou speciální gely/laky, kterými překrýváme během modeláže nehet a vytváříme na něm novou vrstvu. Gely a gel laky je nezbytné nechat vytvrdit v UV lampě. K dispozici máme mnoho typů UV lamp, a proto se Vám pokusíme blíže popsat jednotlivé rozdíly.

UV lampa tedy slouží k vytvrdnutí gelu. Bez ní bychom si kouzlo gelových nehtů dopřávat nemohli. Princip užívání je zcela jednoduchý – vložíme do lampy ruku s nově naneseným UV gelem a necháme 1 – 4 minuty vytvrdit. Řídíme se přitom pokyny na daných výrobcích.

Podle jakých kritérií vybírat UV lampu? Pro domácí účely Vám jistě postačí levnější model. Dnešní technologie je natolik vyspělá, že i takový produkt je velmi kvalitní a splní dobře svůj účel. Většina UV lamp je mimo gelových nehtů určena i pro nehty z akrylu a obsahuje chytrý časovač. Dále se UV lampy na nehty mohou lišit ve výkonu a v počtu zářivek.Vezměme si k porovnání následující dvě UV lampy z nabídky e-shopu www.nehtove-produkty.cz.

UV lampa na gelové nehty – bílá, hranatá: praktický pomocník při tvorbě gelových nehtů v domácím prostředí. Součástí lampy jsou vysoce výkonné zářivky a speciálně vytvořená zrcadlová komora, která zajišťuje precizní zpevnění každé vrstvy gelu. Tato UV lampa na nehty má dobrý výkon a splňuje všechny základní požadavky na kvalitně provedenou modeláž gelových nehtů.

UV lampa na nehty_bílá_

UV lampa na nehty – bílá, foto: nehtove-produkty

Pro profesionální účely lze doporučit Multifunkční UV lampu. Díky ní získáte drahocenný čas a ušetříte si i zbytečnou práci navíc. Set obsahuje odsávačku nehtového prachu, brusku na nehty, UV lampu na dvě ruce, podložku pod ruku a dvě misky na pomocné tekutiny.

Multifunkční UV lampa, foto: nehtove-produkty

  

UV lampy vybírejte zejména podle účelů jejich využití. Pokud se chcete věnovat modeláži gelových nehtů, vyplatí se Vám zakoupit moderní model, který má různé funkce a umožní Vám komfortní a rychlou práci.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *