Tipy na vánoční dárky

Přemýšlíte, jaký dárek věnovat své kamarádce, kolegyni, mamince nebo sestře? Zkuste vsadit na osvědčené dárky, kterými je kosmetika a drogerie. Nás bude pochopitelně nejvíce zajímat péče o nehty. Podívejte se tedy společně s námi, jaké dárky můžete letos pod stromeček pořídit.

Zdroj: bluerapture.eu

Pro zdravé a pevné nehty

Darovat zdraví se může zdát nemožné, ale co se nehtů týče, zase tak nemyslitelné to není. Stačí správně vybírat a to takové výrobky, které napomáhají pevným a kvalitním nehtům. Patří sem samozřejmě ochranné laky a olejíčky. O tom, zda budou vaše nehty kvalitní a nebudou se třepit, rozhoduje také vaše strava. Snažte se do ní přidat vitamín B. Pokud zakoupíte hojně oblíbené tablety Biosil, darujete svým blízkým nejen skvělou péči o nehty, ale i vlasy.

Pro zkrášlení nehtů

Pochopitelně vaše blízké nejvíce okouzlí různé doplňky, díky kterým mohou své nehty učinit jedinečnými. Zkuste koupit třeba různé odstíny laků na nehty či samolepek. Moderní jsou i nalepovací kamínky nebo různé laky, které mají zvláštní vlastnosti – například magnetické laky nebo matné. Určitě se vám podaří trefit do vkusu obdarovávané, když zakoupíte rovnou celou sadu podobných věcí pro dekorování nehtů.

Osvědčená klasika

Pokud si ale nejste jisti, jaký výrobek konkrétně by mohl udělat radost, kupte sadu péče o nehty a ruce, kterou najdete v každé dobré drogerii či lékárně. Základní péči o nehty a ruce se totiž věnuje každá žena, a proto s takovým darem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Sady péče o nehty a ruce většinou obsahují různé krémy, ochranné oleje, ale i pomůcky, jako jsou například pilníky, nůžky či dřívka na zatlačování nehtové kůžičky.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *