Sundávání gelových nehtů

Sundávání gelových nehtů aneb složitější proces

Sundávání gelových nehtů patří mezi složitější činnosti. Rozhodně si nevystačíte pouze s odlakovačem, jako tomu je v případě, kdy používáte čistě jen lak na nehty. U gelových nehtů budete muset sáhnout po jiném vybavení. Mimo jiné počítejte s tím, že vám tento proces zabere daleko více času. Pokud si je ale chcete sundat z toho důvodu, že vám už nehty odrůstají, chápeme to. Určitě to nevypadá tak, jak byste chtěla. Pojďme se tedy na to společně podívat.


Sundávání gelových nehtů aneb složitější proces


Nyní si vezměte do rukou pilník a následně se pokuste nehty zkrátit. Je pochopitelné, že čím kratší nehty budou, tím snazší to bude proces. Ne každá žena na tento krok přistupuje pozitivně. Dlouhé nehty se ženám zkrátka líbí. Jestliže tedy tuto část chcete vynechat, nic se neděje. Musíte se však smířit s tím, že u vás bude poté proces složitějším. Možností, jak sundat gelové nehty je několik. My se vám budeme snažit popsat dva, které se využívají nejčastěji. Tím prvním je bruska, která slouží pro tento druh nehtů.

Sundávání gelových nehtů aneb složitější proces


Funguje podobně, jako klasická bruska. Stačí si zapnout do zásuvky a poté strojek pustit. U této činnosti buďte maximálně opatrná, abyste si nepoškodila svůj nehet nebo prst. Pomocí brusky sundáte gelové nehty během několika málo minut. Doporučujeme vám si dát po ruce starší oblečení nebo noviny, jinak budete mít kousky gelových nehtů po celém bytě. Jde o snadné sundání gelových nehtů. I přes to je potřeba počítat s určitou časovou investici. Druhou možností je aceton. Víte, jak prostřednictvím acetonu sundat gelové nehty?


Sundáváme gelové nehty pomocí acetonu


Aceton je nutné nanést na nehty. Jakmile tento krok uděláte, vezměte starší hadříky a nehty do nich zabalte. Takto zabalené je nechte přinejmenším 20 minut. Aceton se musí do gelových nehtů dostat, a to se stane jedině tehdy, kdy dodržíte výše uvedený limit. Po uplynutí této doby hadřík z nehtů sundejte. To platí i o samotném acetonu. Gelové nehty by měly být dostatečně povoleny na to, aby se daly odloupnout.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *