vodolepka motýlek

Šablony, vodolepky, třpytky

vodolepka motýlek

Dekorační šablony na nehty

Nehty jsou mnohdy to první, čeho si pánové povšimnou, pokud s vámi pracují, navazují kontakt, či dokonce flirtují. Jde o vizitku každé ženy, o kterou je nutné se starat. Dnešní doba nabízí nepřeberné množství vymožeností a prvků k doladění celkového vzhledu. Dekorační šablony na nehty jsou skvělou volbou, jak zaujmout opačné pohlaví a probudit závist ze strany vašich kamarádek. Dekorační šablony na nehty se dají aplikovat jak na nalakované přírodní nehty, tak upravované gelové nehty či akrylové. V tomto ohledu nejsou žádná příkoří.

Vodolepky na nehty

Záleží pouze na vás, pro jaké zdobení nehtů se rozhodnete. Aktuální situace je velmi přívětivá. Cena takových dekoračních šablon se pohybuje v řádech několika desetikorun a k sehnání je opravdu velké množství netradičních i klasických motivů. Stejně tak se nabízejí i vodolepky na nehty nebo vánoční ozdoby, které jsou nyní velice in. Samotná aplikace je velmi jednoduchá.

Ze zakoupeného plata vodolepek si vystřihněte jeden ze vzorů a namočte jej do vlažné vody. Následně si přichystejte pinzetu, kterou si pomůžete k sejmutí vzoru. Přiložte na vámi vybraný nehet a ihned osušte. Následně můžete použít lesk nebo pokračovat v dalším modelování nehtů. Dekorační ozdoby na nehty jsou oblíbené pro svou vysokou efektivitu, snadnou aplikovatelnost a v neposlední řadě i pro svou příznivou cenu. Pokud hledáte něco originálnějšího a vizuálně zajímavějšího, rozhodněte se pro návštěvu salónu, kde vám s malováním nehtů pomohou. Abstraktně vystínovaný nehet se zvláštním motivem vám vyhotoví během velmi krátké chvíle.

Třpytky na nehty

Krásné doladění vymodelovaných nehtů přinášejí třpytky na nehty. Jde o nenáročný úkon, který poskytuje další odrazový můstek k dokonalosti. Můžete se rozhodnout buď pro francouzský způsob, nebo tzv. linii. Vždy se vyplatí zajít na poprvé do nějakého salónu a nechat si poradit. V případě, že si chcete aplikovat třpytky na přírodní nehty, přimíchejte glitter do bezbarvého laku, nebo se vám třpytky nepřichytí.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *