Rozhovor – zRzQa

Vycházející internetová hvězdička, kterou znají především dívky a mladé slečny z jejího krásného blogu pod přezdívkou zRzQa. Zuzka píše svůj blog už několik let a najdete na něm spoustu zajímavých informací nejen z jejího života. Nás nejvíce zaujala rubrika o nehtech

http://zrzka11.blog.cz/rubrika/moje-nehtiky.

Zuzka má řadu kreativních nápadů. Požádali jsme jí o kratičký rozhovor a ona nám vyhověla.
Děkujeme Zuzko.

11.8.2012 jsi měla svátek a my za celý tým magazínu az-nehty.cz upřímně blahopřejeme. Mimochodem víš, že Zuzana je křestní jméno pocházející z hebrejského jména‎‎, Šošana, což znamená lilie ?

– Kolik času věnuješ péči o své nehty?

Vzhledem k tomu, že mezi mé záliby patří lakování nehtů, tak minimálně jednou za týden prostě musím mít jiné nehty – baví mě to . Ovšem většinou tak co dva dny si nehty dle potřeby lehce poupravím pomocí pilníku.

– Preferuješ gelové nehty nebo přírodní (proč)

Abych se přiznala, ještě nikdy jsem gelové nehty neměla. Mám pěkné a dobře udržované přírodní nehty, proto nevidím důvod, abych si gelovky nechávala dělat. Neříkám ovšem, že se mi gelové nehty nelíbí – líbí, jen si myslím, že po sundání jsou nehty poměrně zničené a vrácení do původního stavu může trvat i delší dobu. Ale s gelovými nehty zkušenosti nemám, jen soudím z pohledu toho, jak dopadly nehty mých kamarádek.

– Jaká barva laku je z tvého pohledu sexy?

Z mého pohledu jsou sexy červené a černé laky na nehty.

– Myslíš si, že s laky na nehty je to jako s parfémy…ke každé ženě se hodí jiný…

Myslím si, že barva laku, který žena zvolí, se dle okolí k ní hodit nemusí, ovšem jí se to líbit může a nepříjde jí to nějak zvláštní či ošklivé. Každý má přeci jen jiný vkus a když se to dotyčné líbí, tak proč ne.

– Měla by být stejná barva laku na nehtech u rukou i u nohou?

Já osobně mám vždy stejnou barvu laku jak na rukou, tak i na nohou. Působí to upraveně a prostě to k sobě ladí. Nelíbí se mi, když na rukou je třeba zelený lak a na nohou modro-fialový 😀 To vypadá totiž opravdu zvláštně.

– Ladíš nehty s outfitem nebo makeupem?

Nejdříve si vymýšlím outfit, pak líčení a nakonec nehty. Ovšem vše se u mě odvíjí od outfitu, tudíž nehty ladím s outfitem.

– Co je pro tebe v manikúře fashion trend letošního léta?

Francouzská manikúra bude v kurzu snad pořád. Hodně jsem teď slyšela o Duck feet nails. Teď v létě se to poměrně rozšířilo, ale v ČR asi moc ne. Ovšem tento typ nehtů se mi naprosto nelíbí. Je to nepřirozené a ten tvar je až příliš netypický. Ale co se týká barvy, tak si myslím, že letos v létě jsou to především pastelové barvy.

– Jaký tvar či délku nehtů nemáš ráda?

Nemám ráda až příliš krátké nehty a také tvar nehtů do špičky (Párkrát jsem takové nehty zahlédla a je to vážně nehezké). Ale jedna z nejhorších věcí je, když je lak už částečně sloupnutý a dotyčná to nechá tak do té doby, než to „samo“ sleze…

– Upřednostňuješ skleněný nebo pěnový pilník (proč)?

Já používám skleněný pilník. Dobře se mi s ním pracuje a vyhovuje mi.

Co by jsi chtěla čtenářkám magazínu AZ-nehty.cz vzkázat?

Dámy, pečujte o své nehty. Vždyť nehty jsou vizitkou ženy. Určitě si samy náhodně všimnete u ženy nehtů, které budou upravené a vypadat zdravě a přirozeně. Nepodceňujte to – Vždyť s tím tolik práce není a navíc je to i zábava!

A týmu magazínu az-nehty.cz děkuji za blahopřání.

Přejí pěkný zbytek dne
zRzQa
http://zrzka11.blog.cz/

 

 

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *