Připravte své nehty na Halloween

Populární americký svátek Halloween pomalu ale jistě proniká i k nám, a tak se není ani čemu divit, že se můžeme na pultech našich obchodů setkat s různými podobami dýní, čarodějnic, pavouků, kostlivců a podobně.

nail-polish-1601197
Zdroj: freeimages.com

Halloween se totiž slaví právě strašidelnými dekorace a vůbec nejlepší jsou halloweenské karnevaly, na které musíte dorazit v nějakém strašidelném kostýmu. K tomu by ale měli ladit i vaše nehty a my si dnes řekneme, jak své nehty na takovou pořádnou halloweenskou párty připravit.

Když se řekne Halloween, většině z nás se patrně vybaví vydlabané dýně s hrůzostrašným obličejem osvícené svíčkou. A právě dýně udávají celému tomuto svátku barvu a tou je oranžová. Proto pokud chcete sladit i své nehty, zvolte některý z výrazných odstínů oranžové nebo tradičně neutrální černé barvy. Pokud je vašim cílem vytvořit zajímavé, ale moc šílené zdobení nehtů, zůstaňte u jedné základní podkladové barvy a na tu naneste některý z halloweenských motivů, tedy například motiv pavouka, dýně, lebky a podobně. Jestliže se ale opravdu nebojíte zajít ještě o kousek dál a rádi své okolí šokujete, na Halloween máte jedinečnou příležitost dopřát svým nehtům něco opravdu netradičního. Jako podklad zvolte světlý lak, protože na něm bude skvěle vynikat další, temně rudá vrstva, která bude symbolizovat krev. Proto ji štětečkem nenanášejte rovnoměrně, ale naopak nepravidelně. Můžete ze štětečku nechat na nehet volně upadnou kapku laku – efekt krve tak bude přímo dokonalý. Všeobecně je ale Halloween znám tmavými barvami, takže pokud nechcete vytvářet žádné složité motivy nebo vás tlačí nedostatek času, sáhněte zkrátka po tom nejtmavším laku, který doma najdete. Jako na každou jinou párty, i na tu halloweenskou se hodí třpytky, takže pokud vlastníte třpytivý lak, neváhejte a použijte právě jej.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *