Nehty si nesmíte kousat

Přestaňte s kousáním nehtů!

Říkáte si, že byste se ráda zbavila kousání nehtů? Pak zkuste sáhnout po pár osvědčených metodách, které bezpochyby fungují jak pro ženy, tak muže. Na druhou stranu ženy mají daleko více možností, protože jsou schopné využít i gelových nehtů. I ty vám mohou pomoct v tom, abyste si své nehty nekousala. Stačí se tedy zaměřit na námi sepsané tipy a máte alespoň částečně po problémech. Samozřejmě bude záviset také na tom, jakou máte vůli.


Přestaňte s kousáním nehtů


Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci. Ženy mají více možností, než muži. Mohou totiž sáhnout i po tipech, kterým se muži s největší pravděpodobností vyhnou. Pokud o těchto tipech nic nevíte, nezoufejte. Se vším vám rádi pomůžeme. Poté bude záležet na vás, jestli si naše tipy vezmete k srdci či nikoliv. Pokud si myslíte, že vám k vyléčení stačí pouhý týden, mýlíte se. Naše tipy musíte dodržovat i několik týdnů, aby tato léčba byla maximálně úspěšná. Jedině tak si dokážete od kousání nehtů odvyknout.

Proč si přestat kousat nehty


Pojďme se nyní podívat na jednotlivé tipy. Prvním tipem jsou gelové nehty. Pokud na své nehty aplikujete gelové, budete mít problém je kousat, vzhledem k tomu, že jsou daleko pevnější. Mimo jiné vás nebudou lákat, a to díky látkám, ktero v nich jsou vloženy. Ačkoliv vám tento tip může připadat směšný, věřte nám, že ho do dnes ženy používají. Druhým tipem jsou různé laky pro kousání. Mají nepříjemně hořkou chuť. Opět o důvod víc, proč se kousání nehtů vyhýbat. Jejich chuť je navíc i velice nepříjemná a doslova nechutná.


Tipů není nikdy dost aneb poznejte další!


Ženy tento tip nemají příliš v oblibě. Na druhou stranu vám pomůže v tom, udržet si krásné a zdravé nehty. Co si je takhle ostříhat na krátko? Pochopitelně jen na určitou dobu. Jakmile budete mít pocit, že jste se poučila, můžete si je poté nechat opět narůst. Rychleji si tak odvyknete kousat své nehty, protože svým způsobem žádné mít nebudete. Posledním tipem jsou speciální rukavice, které mají za úkol zabránit kousání nehtů.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *