Caruselka na nehty

Ozdoby na nehty Caruselka a Glitterový prah

Nehty zdobí každou ženu. Samozřejmě i muže, pokud by je měl neupravené, nebo dokonce okousané, vyvolalo by to patřičný odstup. I pánové na důležitých postech si hlídají vzhled svých nehtů, ale o nich v dnešním článku řeč nebude. My se zaměříme na ozdoby na nehty, které se nabízejí jako vhodné řešení finální úpravy. Odvětví nehtů a jejich úprav je velmi rozsáhlé a je zcela nemožné, abychom popsali všechny známé i méně známé variace ozdob. Z vlastní zkušenosti jich dost možná znáte celou řadu a některé ze způsobů jste už dávno vyzkoušela. Ozdoby na nehty jsou sladkou tečkou za celkovým stylováním. Design se mění podle individuální příležitosti. Na večírek zvolíte jiný způsob zkrášlení, než na běžnou pracovní schůzku. Sice zde neexistují žádná pravidla, ale nepsaný kodex by se měl dodržovat. Jen tak předejdete módním chybám, které vás mohou dostat do nemilé situace.

Caruselka na nehty

Caruselka na nehty je tradiční ozdobou, která vaše prsty vyzdvihne o další kousek k samotné dokonalosti. Její hlavní výhoda spočívá v nízké pořizovací cenně. Nestojí více, jak několik málo desetikorun a poskytnou vám skvělé zázemí pro smyslnou výstřednost. Pokud nevíte, oč se jedná, tak jde o třpytivé kamínky, které dodají našim nehtům na kráse. Aplikace je velmi snadná, stejně jako jejich následná demontáž. Během krátké chvíle ze sebe můžete udělat smyslnou ženu s mladistvým vzhledem.

Caruselka na nehty

Caruselka na nehty, foto: nehty-profesional

Glitterový prah

Ozdoby na nehty mají mnoho podob. Moderní doba nás neustále zásobuje novými podněty a trendy. Glitterový prah je neodmyslitelnou součástí takové doby. Nízká pořizovací cena a bohatý výběr z mnoha barevných variací je zárukou pohodlného výběru. Glitterový prah se aplikuje jednak na přírodní, akrylové, tak i na gelové nehty. V tomto ohledu se žádné meze nekladou. Prášek můžete smíchat i s UV Gelem.

 Giltterové ozdobyl

Giltterové ozdoby, foto: nehty-profesional

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *