Originální nehty,hit léta 2012

Originální nehty – hit léta 2012

Originální nehty,hit léta 2012Pryč jsou časy, kdy za vrchol originality byl považován lak výrazné barvy nebo dlouhé gelové nehty. Barevné laky na nehty jsou běžně dostupným zbožím a hojně je využívají ženy a dívky všech věkových kategorií. I ony podléhají svým trendům. Letos jsou nejvíce trendy neony a pastelové barvy. Červený a černý lak na nehty dnes v podstatě patří mezi klasiku, která téměř nikdy nic nepokazí.

 

Je třeba ovšem brát ohled na naše zaměstnání či společenské postavení. Manažerka mezinárodní společnosti bude jen těžko vysvětlovat, proč má na nehtech u jedné ruky nápis „love“ a na druhé „peace“. Trendy bohužel respekt zaměstnanců až tak nezískají. Ale i tak je možné mít originální nehty. Držme se tedy hesla, že v jednoduchosti je krása, ale nebojme se trochu experimentovat.

 

Také tvar a délka nehtů mnohé vypovídá a opět některé z profesí vyžadují usměrnění naší fantazie. I z praktického hlediska.

 

Trendy originálních nehtů

 

Po internetu koluje mnoho návrhů na tvorbu originálních přírodních nehtů. Jedním z nich jsou novinové nehty, návod je snadný. Odkaz naleznete a našem facebooku

FACEBOOK AZ-NEHTY.CZ

 

Dále můžete vyzkoušet různé tipy na party nails, jako na příklad cákance mixu barev

 

,

 

leopardí barevné nehty

  .

 

A ještě jeden letní typ na motýlové nehty:

 

Ani nevěsty se nemusí držet tradiční francouzské manikúry. Návodů a tipů na originální svatební nehty je mnoho.

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *