Nehty, se kterými budete za hvězdu na každé párty

Někdo má rád decentně namalované nehty, které nevybočují a nijak nebudí pozornost. jsou mezi námi ale i tací, kteří naopak dávají přednost výrazným a extravagantním kouskům, které naopak pozornost nápadně přitahují. Staňte se hvězdou všech párty s dokonale nazdobenými nehty.

trendy krátké nehty
Zdroj: freeimages.com

Nebojte se barev

Barvy jsou výrazem radosti, a to pro vás jistě účast na párty je. Nebojte se to dát najevo prostřednictvím svých nehtů a zvolte takové laky, který přímo bijí do očí. Najděte v sobě odvahu na pestré barvy a klidně sáhněte i po neonu, který opravdu hned tak někdo nepřehlédne. Skvěle budou vypadat i kombinace více barev, které šikovně zamícháte do nějakého atraktivního vzoru. Pořídit si můžete i samolepky na nehty, které opět bývají v mnoha barvách, takže budete mít pestrou škálu výběru.

Třpytky, kam se podíváš

Sázkou na jistotu jsou stále populární třpytky. Pochopitelně jsou k dostání laky na nehty, které v sobě již třpytky obsahují, ale pokud jich chcete mít opravdu mnoho, pak je lze zakoupit také samostatně. Aplikují se tak, že na nehet nejprve nanesete speciální lepidlo a nehet pak na chvilku položíte do třpytek. Výsledek pak už jen stačí přetřít průsvitným lakem a máte hotovo. Můžete vyrazit na párty, protože právě pro takové akce jsou výrazně nazdobené nehty tím pravým. Dokažte, že se nebojíte upoutávat pozornost!

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *