Nehty na léto 2013

autor:  thelacquerlog

Zimní sezóna je nenávratně pryč a jakoby se pozapomnělo na jaro, se rovnou řítíme do spárů teplých, letních dnů. Užít si slunce, pohodové atmosféry a zpestřit si svůj život o další zajímavé zážitky. V tomto duchu se nese letošní rok. Nebude trvat dlouho, dost možná už teď můžeme myslet na nové trendy v oblasti úpravy nebo malování nehtů. Právě ty jsou odrazem designového cítění každé ženy zvlášť. Říkáte, že nemáte dlouhé nehty? Nevadí, udělejte si je a vyzdobte podle současných trendů, které se v této oblasti už hlásí o slovo. Hitem pro letošní rok je styl z osmdesátých let. Ten, kdo si ještě na tuto dobu vzpomíná, určitě ví, že největším raritou byly neonové barvy a vše co svou extravagancí dokázalo popíchnout či provokovat. Hravost nezná mezí, proto odhoďte zábrany a ukažte své nehty na nohou v tom nejlepším možném světle. Zde je od nás pár tipů, které vás vynesou o mnoho výše než vaše nepřipravené kamarádky. Přehlídková mola nám prozradily, že tyto dva looky budou hitem pro rok 2013.

Mořský korál

Využijte na své nehty na nohy nebo ruce korálový lak. Skvěle se k nim hodí tyrkysové šperky i doplňky. Pohrát si můžete s barvami, které tento rok letí. Patří mezi ně žlutá, zelení, oranžová. Zkrátka všechny takové, které dokážou svým vzhledem zaujmout okolí. V případě, že se chcete raději držet při zemi a své dlouhé nehty příliš nezviditelňovat, použijte odstíny červených, vínových nebo karmínových a to vždy bez perleti.

Tyrkysové vábení

Tyrkys je zkrátka velkým symbolem pro tento rok. Není vhodnější chvíle, než začátek jara pro trochu odvážnější look. Využijte této typicky modré barvy a sledujte reakce svého okolí. Aby barva vydržela co nejdéle, nanášejte lak na odmaštěné nehty. Nezapomeňte však na podkladový lak a dvě vrstvy barevné. Na závět ošetřete ochranným lakem. Takto si zajistíte dlouhou životnost.

Další články:

1 thought on “Nehty na léto 2013”

  1. No ta první fotka je fakt strašná! Ty ostatní už jsou hezké. Jsem zastánce spíše přírodních odstínů. Nejraději mám francouzskou manikůru, ale vyjimečně se přikláním i k ulítlejším variantám. Hodně používám na nehty výživu, aby byly zdravé a kolikrát si na ně nedávám vůbec nic, protože vypadají moc dobře 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *