Nehtové doplňky, které musíte mít také

Pokud vám není lhostejný vzhled vašich nehtů, jistě jste si již pořídili nějaké pomůcky, které vám s úpravou a následným zkrášlením nehtů pomáhají. Víte však, že jich existuje skutečně velmi mnoho a s některými se dají dělat doslova zázraky?

nail-art-kit-2
Zdroj: vivalanails.co.uk

Co by měl mít doma každý

Než se pustíme do méně tradičních nehtových doplňků, připomeneme si, jaké šikovné pomocníky na nehty by měla obsahovat každá kosmetická taška. Nezbytné pochopitelně budou nůžky na manikúru, které musí být ostré. V žádném případě je nekupujte na tržištích, kde by vás mohla přitahovat jejich nízká cena. Ta je totiž dána na úkor kvality a výdrže nůžek. Vybírejte raději v drogériích, kosmetických salónech či lékárnách. Zastřihnuté nehty ale potřebují další péči a s tou nám pomůže pilník. Ačkoliv papírové pilníky se prodávají v různých atraktivních motivem, nehtům nejlépe svědčí pilníky s pevných materiálů, například skleněné nebo kovové. Pro úpravu nehtové kůžičky budete potřebovat pomůcku s hrotem, díky které kůži upravíte do požadovaného tvaru.

Pro atraktivní nehty

A nyní už přichází na řadu pomůcky, které nevyužívá každý. Pokud ale chcete oslňovat své okolí svými nehty, pak byste se neměli bát investovat do dalších doplňků. Kromě oblíbených laků na nehty sem patří i různé další způsoby zdobení nehtů. Nalepuj se na ně například drobné kamínky, perličky, třpytky nebo rovnou nehtové samolepky. Novinkou jsou dokonce nehtové přívěsky, se kterými jste již mohli spatřit celou řadu slavných celebrit. Všechny ozdobné doplňky lze výhodně zakoupit v sadách, které většinou nabízí velké množství různě tvarovaných a barevných materiálů pro další zdobení. Pokud chcete aplikovat některou z ozdob na své nehty, pořiďte si kvalitní nehtové lepidlo a podkladový lak. Jestliže si totiž pořídíte levné a méně kvalitní prostředky, mohlo by se jejich používání nepříjemně podepsat na stavu vašich nehtů.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *