lak na nehty za 5 milionů korun

Nalaďte se do rockového stylu

Rock je bezesporu jedním z nejpopulárnějších hudebních žánrů současnosti, a tak není ani divu, že se do toho stylu lidé i oblékají. K tomu ale pochopitelně patří i takové detaily, jako je zdobení nehtů a právě tomu se dnes budeme věnovat.

lak na nehty za 5 milionů korun

Černá hraje prim

Pro rockový styl je typická černá barva, takže i ta bývá často volena jako základ pro zdobení nehtů. Do kombinace k ní se hodí barva bílá, kterou můžete například vytvořit různé obrázky v rockovém stylu. Výjimkou nejsou ale ani detaily v barvě růžové, která tak ale už přibližuje spíše emo styl. Co je však absolutní novinkou v oblasti zdobení nehtů jsou speciální samolepící laky na nehty. Nejde vlastně ani o laky jako takové, ale o speciální fólii, kterou na nehet aplikujete barvu. Hlavní výhodou této metody je barevné provedení, protože obzvlášť zmíněný rockový styl jistě uvítá stříbrné lakování, které je plné odlesků. Oblíbené jsou ale i laky, které naopak zmatňují. Například černý matný lak vypadá skutečně skvěle a elegantně.

Když lak na nehty nestačí

Pokud si nevystačí pouze se samotným lakem na nehty, pak je pro vás řešení v podobě samolepek na nehty. na nich totiž nejsou jen perličky a různé podobné ozdoby, ale také obrázky, což je opět další prostor pro vaši fantazii. Pokud máte rádi tvrdší hudbu, jistě vás budou lákat samolepky ve tvaru lebky a zkřížených hnátů. Tolik typické a oblíbené logo prostě nesmí vašim nehtům za žádnou cenu chybět.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *