Módní blogy a nehty – blogy o nehtech

iPhony a notebooky se ve velmi krátké době staly našimi nejlepšími přáteli. Nosíme je s sebou do koupelny, nechybí nám na zahraničních výletech a kdybychom mohli, snad s nimi i plaveme. Jeden z hlavních důvodů, proč je neustále držíme ve své blízkosti je kontakt s vnějším světem a to zejména tím virtuálním. Denně oslovujeme lidi, které vlastně neznáme a sdílíme obsah našich životů.

Mezi nejpopulárnější zdroje informací patří módní blogy. Mnohé z nich se s kvalitními články i fotografiemi dostávají na profesionální úroveň. Často se pro blogery z takového koníčků stává práce nebo na základě blogu nabídky práce dostanou. Nejvíce jsou rozšířené blogy o módě, ale za nimi se bleskurychle valí blogy zaměřené na kosmetiku a také na péči o ruce a nehty.

Blogy o nehtech umožňují nalézt zajímavé návody na originální nehty, které vznikají převážně z fantazie autorů. Získáme tipy na kosmetiku určenou pro ruce, informace o aktuálních nových výrobcích nebo postřehy ze světa nehtů. Detailní fotografie vytvářejí dokonalou brožuru s návody, jak nehty vytvořit. Kdyby nám fotografie přeci jen nestačily, většina blogerů umísťuje na své stránky i videa, která bývají k vidění i na populárním youtube.

Více blogů. Které jsou o nehtech nalezneme zatím v zahraničí. Prohlédnout si můžeme na příklad:

http://chloesnails.blogspot.com/
http://www.thedailynailblog.com/
http://www.lacquerized.com/
http://katrinasnailblog.blogspot.com/

Z českých mne nejvíce oslovila slečna, která svou zálibu nazývá posedlostí. Autorka přenáší své pocity na nehty. Jako malíři a básníci přenášejí své pocity a nálady na plátna či do veršů. Má řadu zajímavých nápadů a pro mnohé může být inspirací její krásné fotky a bohatá fantazie.

http://thenailobsession.blog.cz/

Módní blogy i blogy o nehtech mohou být nejen inspirací při tvorbě nehtů, ale také dobrým rádcem při různých problémech týkajících se této tematiky. Každý blog obsahuje diskuzi, kde je možné se ptát na to, co nás zajímá.

Líbil se vám náš článek?

Další články:

1 thought on “Módní blogy a nehty – blogy o nehtech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *