Letní barvy na nehty

Moderní letní barvy na nehty

Moderní letní barvy, které vás dokážou rozveselit po celou dobu tohoto krásného ročního období? Pokud nevíte, jaké barvy se v letošním roce uchytily mezi prvními, je tento článek určeny především pro vás. Každá žena touží po krásných nehtách, a to včetně vhodně vybraných barev. Jestliže jste si v zimě nehty nelakovala, máte nejvyšší čas s tím začít, vzhledem k tomu, jaké je v posledních dnech za okny počasí.


Moderní letní barvy na nehty


Říkáte si, že je žlutá barva příliš obyčejná? Ke všemu je natolik zářivá, že ji vidí i sousedé? Pak na tuto barvu zapomeňte, alespoň z části. U žluté pochopitelně zůstaneme, jen změníme její odstín. Co se takhle více zaměřit na pískovou nebo jemnější žlutou barvu? Bude-li navíc v matném provedení, určitě vám budou vaše nehty chválit, a to jak muži, tak i ostatní ženy. Matná, zároveň jemnější žlutá barva je originální variantou, která vám pomůže v létě uspět. Proč ji tedy nevyzkoušet a poté se rozhodnout, zda je barva opravdu vhodná pro vás či nikoliv.

Moderní letní barvy na nehty


Červená barva v tomto článku nesmí chybět. Ta je svým způsobem oblíbená po celý rok. Nezáleží na tom, jaké je momentálně roční období, červená barva s námi bude pokaždé. Řeč je o červené barvě s odstínem ferrari. Právě tento odstín dokáže přitáhnout kolemjdoucí osoby. Mimo jiné jde o nádherně zářivou barvu, která vám podtrhne ženskost, odvahu a eleganci. Používáte červenou barvu často? Co takhle sáhnout rovněž po jiném odstínu? tmavě červených laků je opravdu mnoho. Jen musíte najít ten, který jste doposud neměla.


Královská modrá boduje!


Královská modrá aneb barva králů. I tato barva se hodí pro vaše nehty. Modrá barva v tomto provedení je velice příbuzná výše uvedené červené, ačkoliv se to nemusí na první pohled projevovat. Jestliže červenou skutečně využíváte často, je nejvyšší čas vyzkoušet změnu. Jakou barvu tedy v konečném důsledku zvolíte?

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *