tip - gelovky

Modeláž nehtů

Každá žena chce mít dlouhé a krásné nehty, proč tomu tedy trochu nepomoci? Jsou tři druhy modeláže nehtů, a to potažení přírodních nehtů gelem, modeláž pomocí tipu a pomocí šablonky. Je na vás, který z těchto způsobů si zvolíte.

Pokud máme své vlastní, přírodní nehty pevné, můžeme na ně nanést gel.

Modeláž nehtů začíná vyčištěním a vydesinfikováním nehtů. Jinak by gel nemusel dobře chytnout a odlupoval by se. Nehty se také zabrousí do požadovaného tvaru a zdrsní se, aby gel lépe držel.

Po důkladném vysušení se může přistoupit k dalšímu kroku, tím je potření nehtů speciálním gelem na přírodní nehty. Po tomto potažení se přistoupí k ozdobení nehtů různými tvary, použít se mohou i razítka, třpytky a další věci. Pak se to celé potře ještě jednou vrstvou gelu, která ozdoby zafixuje a udrží na místě. Následně se nehet potře bezbarvým lakem, tím se také vytvoří ochranný film.

V případě, že se rozhodneme použít tip, tak nehty zastřihneme na krátko, opět vyčistíme jako v předchozím způsobu. Přilepíme tip, zabrousíme do požadovaného tvaru, potřeme lakem na nehty (nejlépe s UV filtrem) a necháme zapéct v UV lampě. Okolí takto vymodelovaných nehtů je vhodné ošetřit nějakým olejem nebo krémem k tomu určeným.

Modeláž nehtů na šablonky je asi nejlepší variantou. Nenasazují se žádné tipy, pouze se nehty očistí a postupně se na ně nanášejí vrstvy gelu podle šablonky. Takový způsob modeláže nehtů je nejtrvanlivější a nejodolnější. Navíc se při modeláži netvoří vzduchové bubliny, které by nám vadily.

modeláž nehtů
Speciální laky na nehty

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *