Matné laky na nehty

Svět novinek s příchodem jara zasáhla zajímavý trend z oblasti zdobení nehtů. Nejedná se však o nic jiného, než speciálně upravené laky na nehty, které na nich vytvoří jemný a především matný povrch, který vypadá velmi atraktivně. Už nemusíte používat žádné speciální zmatňovače, které mnohdy spíš jen poškodily strukturu nanesené barvy. Revoluce v podobě matných laků na nehty je zde.

nail-polish-3-1141911
Zdroj: freeimages.com

Decentní lak, po kterém jste toužila

Možná si kladete otázku, proč vlastně někdo vyvinul laky na nehty s matným vzhledem, když přitom většina žen vyhledává naopak laky výrazné a lesklé. Opak je ale pravdou a v poslední době ženy vyhledávají spíše takové laky na nehty, kterou vypadají reprezentativně a mohou je tedy nosit i v zaměstnání. Ještě nedávno tato kategorie zahrnovala především francouzskou manikúru a laky na nehty v pastelových barvách. Nově sem můžeme zařadit i laky na nehty s matným povrchem, které disponují velmi pestrou paletou barevných odstínů.

Výhody matných laků

Vždy pochopitelně záleží na konkrétní značce laku na nehty, pro který se rozhodnete, ale většina matných laků má tu neskutečnou výhodu, že velmi rychle zasychají. To ocení zejména ti z vás, kteří jsou buď netrpěliví a nechce se jim dlouho čekat, nebo prostě jen nemají tolik volného času, aby jej mohli trávit lakováním nehtů. Další výhodou je to, že matný lak umí dokonale zamaskovat nerovný a poškozený povrch nehtu, což je opět nesmírnou výhodou oproti lakům lesklým. Pokud jste tedy ještě neměli tu čest vyzkoušet některý z matných laků, určitě do něj investujte a přesvědčte se na vlastní oči o jeho kvalitách a přednostech.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *