magnet

Magnetické laky na nehty

magnet

Říkáte, že jste už někde zaslechli termín magnetické laky na nehty? Bavily se o něm vaše kamarádky a vy jste jen souhlasně přikyvovala, aniž byste tušila, o co se doopravdy jedná? V případě, že se s výše uvedenými otázkami ztotožňujete, tak dávejte dobrý pozor. Magnetické laky na nehty jsou z aktuálního hlediska velmi žádané a to z nejrůznějších věkových vrstev. Je sice pravdou, že zasvěcenější z vás určitě namítnou, že magnetické laky nejsou na našem trhu nějakou velkou novinkou, ale až teď se tento produkt těší zvýšenému zájmu. Klientky mají tuto variantu zdobení nehtů rády pro svou rychlost a snadnou aplikovatelnost.

Magnetické lakování

Jakmile se do magnetického lakování pustíte, tak během velmi krátké chvíle pochopíte, proč je tato metoda zdobení natolik oblíbená. Finální vzhled je naprosto skvělý. Ve většině případů se říká, že když se vám lakování na poprvé nepovede, tak na podruhé už z vás bude profesionálka.

Jak na to

Vámi vybraný prst vložte do zdobítka s tím, že magnet nastavíte v rozpětí mezi 5-10mm nad nehet. Následně klasicky nalakujte nehet. Můžete klidně i dvě vrstvy. Opět vložte nehet do zdobítka, alespoň na deset vteřin. Vyvarujte se jakéhokoliv pohybu a cuknutí. Stejným způsobem si nalakujte i další nehty. Na samotný závěr přelakujte průhledným lakem či TOP Coat lakem, tím celé magnetické lakování končí.

Magnetické lakování a cena

K magnetickému lakování je zapotřebí specifická zdobička, která se na trhu objevuje buď v kompletu, nebo zvlášť. Rovněž se můžete nadchnout pro celou sadu, kde naleznete vícero zdobiček současně. Nutno podotknout, že takto zakoupená sada nástrojů vyjde výrazně levněji, jak postupný nákup. Cena samotného laku se různí dle typu značky, za kterou si musíte připlatit. I přesto jde o nevýraznou investici, která se pohybuje kolem 50Kč a set zdobiček okolo jedné stokoruny.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *