Magnetické laky na nehty

Pokud byste rádi vyzkoušeli nějakou novinku v oblasti zdobení nehtů, pak by pro vás správnou volbou mohly být takzvané magnetické laky na nehty.

Jejich výsledné netradiční podoby je dosaženo pomocí speciálního magnetu, který si můžete pořídit i vy a vytvářet s ním na vašich nehtech hotové zázraky. Jak magnetické laky na nehty fungují, a proč byste si je měli pořídit i vy?

Sally-Hansen-Metallic-Nail-Color-in-Ionic-Indigo-review
Zdroj: glamradar.com

Laky i gely

Co se týče magnetického zdobení nehtů, existují dvě varianty a to zdobení pomocí laku nebo gelu. Gely jsou však určeny pro kosmetická studia, pro domácí použití jsou spíše laky. A jak vlastně lze dosáhnout magnetického efektu? Tento speciální lak na nehty obsahuje kovové pigmenty, které mají schopnost při kontaktu s magnetem vytvářet různé atraktivní obrazce. Stačí lak nanést na nehty a vložit je pod speciální magnet a vyčkat, než se začne tvořit zcela netradiční ozdoba. Na výběr je pochopitelně několik druhů možných výzdob. Stejně tak existuje velmi pestrá škála možných barevných odstínů laků i gelů. Pokud by vás přeci jen brzy tato ozdoba omrzela, zbavíte se jí velmi snadno pomocí klasického odlakovače.

Na co si dát pozor

Pokud vás láká možnost vyzkoušení si této nové metody zdobení nehtů, pak bude dobré vás upozornit na několik drobností. Nalakovaný nehet byste pod speciálním magnetem měli mít alespoň deset vteřin, aby stihl vytvořit vzor. Neměli byste s prstem moc hýbat, abyste ozdobu neponičili, dokud nebude úplně zaschlá. I z toho důvodu je doporučeno následně na lak přidat další ochrannou vrstvu svrchního laku, který se nám postará o dlouhou životnost námi vytvořené magnetické ozdoby. Na našem trhu je k dostání již několik druhů magnetů pro nehtovou úpravu a stejně tak i doporučených laků. Stačí si jen vybrat, který by pro vás byl ten pravý a můžete se směle pustit do díla. Uvidíte, že budete nadšeni.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *