lak na nehty za 5 milionů korun

Luxusní lak za 5 milionů – Black Diamond by Azature

lak na nehty za 5 milionů korunSvětem se rychle šíří zpráva o horké novince na trhu. Černý, třpytivý lak na nehty s černými diamanty bude k dostání v jediném balení za neuvěřitelných 5 milionů korun. Tento lak obsahuje přes 200 karátů černých diamantů. Kdo nedisponuje milionovým měním a lak by si i tak chtěl pořídit, nemusí zoufat. Obchody Fred Segal mají každým dnem začít prodávat lak na nehty Black Diamond v ceně okolo 500 korun, který bude obsahovat „pouze“ jeden černý diamant. Stále tedy platí, že s cenou klesá kvalita, v tomto případě spíše prestiž.

Za vším stojí luxusní klenotnictví Azature v Los Angeles, jenž bývá často vyhledáváno celebritami i vysoce postavenými lidmi. Ve spolupráci s firmou Gold Rush vytvořilo doposud nejdražší lak na nehty na světě.

Jedná se také možná o dobrý nápad, jak zpracovat malé diamanty. Diamantový prášek se poměrně běžně u kosmetických výrobků používá. Některé laky na nehty jej obsahují také. Lak Black Diamond však chce využít zejména schopnosti diamantu lámat světlo a docílit tak geniálního a dechberoucího lesku.

Je otázkou, do jaké míry zabolí fakt, že ať chcete nebo nechcete, stejně za určitou dobu nějaký ten milion musíte z nehtů odlakovat.

Diamanty zaplavují domácnosti bohatší vrstvy obyvatel ze všech stran. Luxusní večírky bývají přehlídkou dražších a nejdražších šperků, světové význačné události se bez nich většinou taktéž neobejdou, diamaty se dále objevují jako součást různých předmětů z exkluzivních kolekcí a pokud jsme velcí gurmáni, nedělá nám problém obléci diamantové plavky. Nyní můžeme tento luxus dopřát i svým nehtům.

  

Stojíme o laky na nehty s diamanty?

   

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *