Lepení umělých nehtů

Myslíte si, že je lepší gelová modeláž nehtů nebo přímo lepení umělých nehtů? Lepení umělých nehtů bylo moderní před mnoha lety a dnes je to již poměrně zastaralá záležitost. Poprvé si ženy, toužící po dlouhých nehtech, mohly prodloužit své vlastní nehty

umělými v té podobě, jak je známe dnes, již v 60. letech minulého století. Na výběr měly v 60. letech možnost buď si nehty prodloužit pravými nehty nebo pomocí akrylového dentálního přípravku. Akryl nastartoval celý nehtový průmysl a dostal ho až do dnešní podoby gelových nehtů. Od té doby se technologie nezastavila, naopak se vyvíjely stále dokonalejší a lepší materiály pro nehtový design a modeláž gelových nehtů.

Móda klasického lepení nehtů, která převládala na poli nehtového designu dlouhé roky, je již dnes za zenitem a nahradila ji metoda moderní modeláže gelových nehtů. V dnešní době se používá akrylová modelace nehtů, ale mnohem inovativní a oblíbenější je gelová modeláž pomocí UV gelu. Dřívější tradiční nalepovací umělé nehty už dnes v žádném nehtovém studiu neobjevíte, i kdybyste se sebevíc snažili a určitě je to dobře i z důvodu působení umělých nalepovacích nehtů na ty vlastní.

Jediným místem, kde ještě umělé nalepovací nehty objevíte, je drogerie. Bohužel se najdou ženy, které nechtějí utrácet peníze za modeláže gelových nehtů a umělé nehty si jednoduše nalepí sami doma, ale jejich kvalita je minimální. Obrovskou nevýhodou je krátká trvanlivost a umělost oproti vysoké odolnosti gelových nehtů a jejich přirozenému a krásnému vzhledu. Ačkoli v obou případech na nehet vlastní nanášíte nehet umělý, prodlužování a zkrášlování nehtů pomocí gelové modeláže má v dnešní době jasně navrch. V nabídce gelových nehtů je na výběr mnoho konečných úprav od těch decentních až po celá umělecká díla. Vyzkoušejte jasné výhody gelových nehtů a mějte vždy krásné a upravené ruce, abyste se cítily při obchodních schůzkách a při každodenních pracovních povinnostech krásné a přitažlivé. Upravené ruce jsou Vaší vizitkou.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

1 thought on “Lepení umělých nehtů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *