kurzy nehtové modeláže

Kurzy nehtové modeláže.

kurzy nehtové modelážeUvažujete o kurzu nehtové modeláže?

Jste po mateřské dovolené a chcete se naučit něco nového? Pokud máte ráda pěkně upravené ruce a nehty, pak zkuste zvolit rekvalifikační kurz nehtové modeláže. Co se na takové kurzu naučíte? Dozvíte se v následujícím článku.

Kurzy nehtové modeláže se pořádají po celé České republice. Stačí jen prohledat internet a najít si kurz ve Vašem kraji nebo městě. S výběrem kurzu Vám pomohou také úřady práce po celém Česku, které evidují místa dalšího vzdělávání v krajích. Navíc, pokud jste registrována na úřadu práce, může Vám být kurz zajištěn bezplatně v rámci rekvalifikace. Vyberete si vždy kurz, který je rekvalifikační, jedině ten Vás bude opravňovat k povolání nehtové designérky a jedině s rekvalifikačním kurzem si můžete zařídit živnostenský list pro podnikání v oboru.

Co se na kurzu nehtové modeláže naučíte?

Dozvíte se základní informace o lidském těle a kůži. Lektorka Vás informuje o principu stárnutí pokožky a možné alergické reakci. Naučíte se, jak profesionálně pečovat o pokožku a ruce. Bude následovat lekce o diagnostice přírodních nehtů dle kvality. Potom již budou následovat praktické postupy v péči o ruce a nehty – manikúra mokrá, manikúra suchá a šetrná péče o přírodní nehty. Naučíte se užívat parafínový zábal na ruce i nehty, omlazovací postupy na pokožce rukou i lázeňskou péči o ruce. Pak bude na řadě modeláž nehtů, kde se dozvíte, jak lepit umělé nehty nebo jak je prodloužit, jak uměle zpevňovat nehty a prodlužovat přírodní nehty, nejznámější metody modeláže nehtů (akryl, fiberglas/hedvábí, UV gely), jak doplňovat gel při odrůstání nehtů, jak správně pilovat nehty, jak používat pilníky a frézy a jak rozeznávat vady na nehtech. Další lekcí bude přehled použití UV gelů. Zjistíte tak, jaké UV gely použít pro různé typy přírodních nehtů.

Kombinované kurzy s pedikúrou.

Zajímavou závěrečnou lekcí bude nail art – tedy zdobení nehtů. Některé kurzy jsou doplněny depilací těla, dočasným tetováním těla a některé jsou kombinovány s rekvalifikačním kurzem pedikúry. Udělejte krok správným směrem a nastartujte svou kariéru v oblasti péče o nehty.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *