Když si muž lakuje nehty

Pryč jsou doby, kdy bylo zdobení nehtů jen ryze dámskou záležitostí. V dnešní době není ničím neobvyklým, když potkáte muže s nalakovanými nehty. Možná vám to na první pohled přijde zvláštní, na ten druhý ale možná pochopíte, že právo zdobit si nehty má skutečně každý.

hands-in-the-air-1309771
Zdroj: freeimages.com

Proč si muži lakují nehty

Buď chce muž dosáhnout toho, že jeho nehty budou přitahovat pozornost nebo je považuje za součást svého stylu. Možná znáte milovníky černých barev, gotického stylu či metalové hudby – u nich se již řadu let můžete setkat s nehty nalakovanými černou barvou a to jak u žen, tak i mužů. U těchto konkrétních stylů se nejedná skutečně o nic výjimečného a lidé s temně černými nehty jsou považováni za atraktivní. Někteří muži si ale nehty lakují pestrými barvami. Co je k tomu vede? Nejčastějším důvodem k tomuto typu zdobení nehtů je pochopitelně neutuchající touha zaujmout. Své o tom ví i řada světových celebrit, jako například populární herec Johnny Depp či módní ikona David Beckham. Ti totiž s nalakovanými nehty byli spatřeni již několikrát a nutno podotknout, že barevné odstíny laku na nehty jim skvěle ladili s outfitem.

Jaké barvy jsou i mužů nejvíce v kurzu

Jak už bylo zmíněno výše, patrně nejčastěji se můžeme setkat u mužů s černým lakem na nehty. Alternativními barvami jsou různé odstíny šedé a modré barvy. Právě proto, že se muži snaží barevně sladit lak se svým oblečením, převládají i barvy jako zelená či tmavě červená. Zajímavé jistě také bude pozorovat, jak se tento trend bude postupem času dále vyvíjet. Kdo ví, zda se jednou nedočkáme u mužů třpytivých laků na nehty, samolepicích motivů, barevných kombinací, kreseb a podobných módních výstřelků, které jsou u žen v současné době tak oblíbené.

Další články:

1 thought on “Když si muž lakuje nehty”

  1. Já si dneska k červenýmu roláku poprvé v životě nalakoval nehty načerveno (stejným odstínem) a světe div se, není to úplně marný. Mám v plánu vyrazit mezi lidi, tak uvidíme, zda a jak si někdo všimne…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *