Jaký lak na nehty zvolit

Snem každé ženy je krásný třpytivý prsten, který nám bude věrným doplňkem k různým outfitům. Pokud se však rozhodneme nosit výrazný prsten, neměly bychom zapomenout na pečlivou úpravu rukou, aby veškerá naše snaha o elegantní outfit nepřišla vniveč. Součástí pečlivé manikúry je většinou i lakování nehtů a výběr toho správného odstínu laku, který by měl vyzdvihnout jedinečný design prstenu, případně jej vkusně doplnit. Ať už nosíte zářivý prsten plný barevných kamínků, nebo jenom jednoduchý snubní prsten, připravili jsme si pro vás pár tipů.

Stříbrné prsteny

K metalickému stříbrnému kovu se hodí spíše studenější tóny barev laků na nehty, které hezky doplní třpyt tohoto kovu. Zajímavé mohou být i laky na nehty se třpytkami nebo naopak laky v jemných pastelových tónech. Stříbro na rozdíl od ostatních kovů není tak nápadné, takže odvážné dámy mohou určitě experimentovat i s ohnivými barvami laků.

stříbrný prsten

Zlaté prsteny

Žluté i růžové zlato jsou teplé odstíny barev, ke kterým je potřeba pečlivě volit barvy laků na nehty, protože již samotný kov těchto prstenů je velmi výrazný. Ke zlatému prstenu se hodí spíše teplé barvy laků a také nenápadné krémové a přírodní odstíny. U snubních prstenů z růžového zlata pozor na barvy, které by se mohly nepříjemně bít s růžovým odstínem tohoto kovu.

zlatý prsten

Prsteny s barevnými drahokamy

Poslední dobou se prosazuje trend zásnubních prstenů s barevnými drahokamy nebo diamanty. Díky tomu se objevují na rukou budoucích nevěst stále barevnější šperky, které můžete podpořit krásnou manikúrou. Ovšem ta by měla být střídmější, abyste krásnou barvu drahokamu nepřebila ještě výraznějším lakem. Dobrou volbou jsou bezbarvé laky, nebo neutrální tělové a krémové odstíny.

prsten s barevným drahokamem

Různobarevné statement prsteny

Po náramcích a náhrdelnících začíná nastupovat móda výrazných prstenů, které mají kromě nápadného designu mnohdy i vícebarevné detaily. U vícebarevných šperků je to s laky na nehty trochu problém. Pokud na šperku nějaká z barev výrazně převládá, můžete použít lak v podobném tónu. Pokud je však na šperku paleta barev skutečně široká a žádná nepřevládá, bude lepší vsadit na jistotu s decentními neutrálními tóny.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *