Jak udržet déle nalakované nehty

Jak udržet déle nalakované nehty?

Každá žena touží po tom, aby ji lak na nehtách vydržel co nejdéle. Pokud s tímto problémem bojujete pokaždé, co ukončíte proces lakování, musíte se seznámit se základními tipy. Ty vám pomohou udržet vaše nehty déle nalakované, a to bez jakýchkoliv škrábanců. Pochopitelně i malé zavahání vás může připravit o část barvy. Snažte se však těmto problémům vyhýbat. Víte, co je důležité pro udržení krásných nehtů? Trik spočívá v jednoduchosti.


Je to o kvalitě!


V první řadě je to o kvalitě vámi vybraného laku. Pokud zvolíte méně kvalitní lak, nemůžete počítat s tím, že nezačně po uplynutí několika desítkách hodin sám opadat. Kvalitní laky se cenově pohybují v rozmezí od 100 do 300,- Kč. Samozřejmě nemusíte ihned sáhnout po těch nejdražších variantách, jestliže na to nemáte finanční prostředky. Hravě si vystačíte i s levnější variantou, která se pohybuje v nižší cenové hranici, která byla stanovena na částku 100,- Kč.

Udržte si nalakované nehty déle


Ačkoliv vám to tak teď nepřipadá, kvalita laku je opravdu velice důležitá. Lak musí mít správnou hustotu a být vyroben pouze z kvalitních složek. Dále lze omezit poškozené nehty pomocí rukavic. To platí jak při domácích prací, tak venku, pokud je zimní období. Jakákoliv domácí činnost vám ničí nejenom nehty, ale zároveň i vaše ruce. Jakmile rukavice sundáte, sáhněte ve vteřině po kvalitním krému, který je určen pro udržení laku na nehty. Nevěříte? Pak věřte. I takové produkty skutečně existují.


Péče o déle udržitelné nehty nekončí


V neposlední řadě si nevystačíte pouze s jednou vrstvou. Jakmile bude první vrstva suchá, pusťte se do druhé. Poté ji opět nechte kvalitně usušit. Jedině tak máte stoprocentní jistotu v tom, že jste pro své nehty udělala maximum. Chcete-li vše nechat podtrhnout, používejte i kvalitní štěteček. I na něm záleží. Pokud budete používat štěteček, který se drolí a zároveň vynechává, vaše nehty nebudou nalakované kvalitně.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *