Gelové nehty

Pokud nejste spokojena se svými nehty (a která žena vlastně je?), měla byste zvážit možnost použití gelových nehtů. Ty mají oproti normálním, jen nalakovaným nehtům značné výhody. Tak předně jsou to téměř nekonečné možnosti co se týče jejich vzhledu. Profesionálové vám udělají nehty přesně dle vašich představ. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu, tvar, vzhled, ozdoby a mnoho dalších věcí, kterými můžete své nehty nechat udělat originály, které nebude mít nikdo jiný. Ne nadarmo se říká, co gelový nehet, to originál. Výhodou gelových nehtů je jejich pevnost a odolnost oproti normálním nehtům. Nemusíte se bát, že si je zlomíte. Jen bude potřeba si na ně trochu zvyknout.

Je důležité, abyste si gelové nehty nechala udělat u opravdového profesionála či profesionálky, kterému důvěřujete. Nekvalitně zpracované a připevněné gelové nehty se mohou předčasně loupat, odtrhávat nebo jinak kazit, a můžou také negativně ovlivnit stav vašeho nehtového lůžka. Dalším negativním jevem může být oslabení vašich přirozených nehtů po odstranění těch gelových. Tomu se dá zabránit použitím výživných a ochranných laků na nehty. Gelové nehty obecně vydrží tři týdny až měsíc, poté se musejí doplnit. Vše to závisí na jejich stavu, opotřebení a také na rychlosti, s jakou vám vaše nehty dorůstají.

Posilující lak na nehty
Posilující podkladový i vrchní lak na nehty ( 149,- Kč )

Výhodou gelových nehtů oproti těm normálním je také jejich odolnost. I když se může zdát, že dlouhé, špičaté gelové nehty se snadno zlomí, není tomu tak. Jsou mnohem odolnější než přirozené lidské nehty, proto si s nimi můžete dovolit mnohem odvážnější kousky. Pokud se vám přeci jen bude zdát, že vaše gelové nehty už tak nezáří jako tehdy, když jste si je nechala udělat, pomoc je jednoduchá. Stačí je přetřít bezbarvým lesklým lakem a budou krásné a zářivé jako první den.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *