Gel lak na nehty BASE/FINISH, FRENC

Gelové nehty nejen na rukách

Gelové nehty už dávno nejsou žádnou novinkou, nýbrž standardním doplňkem ve chvílích, kdy potřebujeme okouzlit či decentně zapůsobit. I přesto, že mnoho žen nosí takto uměle vytvořené nehty na rukou, tak nikdy neslyšely o možnosti, která se týká nohou. Trend v tomto směru mluví zcela jasně. Především v letních měsících, kdy můžeme své nohy poodhalit a vystavit je na obdiv všem kolemjdoucím, si svou specifickou úpravu zaslouží. Pojďme nahlédnout do tajů modeláže nehtů nohou a prozraďme si na kolik vás tato záležitost vyjde.

Nehty jako sezónní záležitost

V případě, že v nadcházející letní sezóně chcete vypadat opravdu in, tak svou pozornost zaměřte na netradičně okouzlující způsob modeláže nehtů na nohou. Je sice pravdou, že v našich krajích se slunečné období neohřeje příliš dlouho, ale proč si těch několik málo týdnů nezpestřit senzační ozdobou. Je všeobecně známo, že nehty na nohou rostou dvakrát pomaleji. Díky této skutečnosti postačí, když si je necháte udělat před létem a na celou sezónu máte vystaráno. Jakmile se období přehoupne k podzimu, nehty ponechte odrůst nebo lehce zabruste přechod. Na nohy můžete použít i žádané gel laky.

Gel lak na nehty BASE/FINISH, FRENC

Gel lak na nehty BASE/FINISH, FRENC, foto: nehtyeshop

 

Modeláž nehtů na nohou

Použití pomůcek a vlastní postup se od klasické modeláže rukou příliš neliší. Nabízí se uv gely, ke kterým je zapotřebí vybrat některou z uv lampy na nehty. Na rozdíl od rukou se zde neaplikují nehty umělé, jelikož se ponechávají krátké. Nehty se v případě potřeby dolaďují za pomocí šablony. Nehty zbrousíte, aplikujete primer, bonder, modelovací gel a na samotný závěr svrchní gel. Každá vrstva se musí vytvrdit. Postup modeláže rukou je velmi podobný. proto se můžete nechat inspirovat v některém z našich článků. Fantazii se určitě meze nekladou.

 

 Brokátový UV gel na nehty

 

Brokátový UV gel na nehty, foto: velkoobchod-nehty

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *