Gelové nehty – na co si dát pozor

Gelové nehty jsou velmi oblíbené a ačkoliv se jich využívá již po několik let, stále se drží na špici kosmetických trendů. Je to pochopitelné, jelikož gelové nehty přináší svým nositelkám spoustu výhod. Bohužel se i zde dá narazit na nepříjemnosti, kvůli kterým mnozí aplikaci nehtů odmítají. Podívejte se společně s námi, na co si dát pozor, aby to vaše nehty neodnesly.

Wedding Bands
Zdroj: freeimages.com

Pozor na to, kde si je necháváte dělat

Stále omílanou písničkou je, že pokud chcete kvalitní provedení gelových nehtů, nesmíte se ohlížet na cenu. Vyrazte proto raději do kvalitního kosmetického salonu nebo nehtového studia, které se může pyšnit skvělou pověstí a pozitivními recenzemi. Nenechte se zlákat nízkou cenou aplikace gelových nehtů, kterou nabízejí méně kvalitní podniky, většinou zvířené vietnamskými obchodníky. Kromě toho, že v takových podnicích často používají nekvalitní materiály, setkat se můžete i s nedostatečnou hygienou, která je ale při aplikaci nehtů a jejich ošetření velmi důležitá. Dobře proto zvažte, zda vám slíbení nízká cena stojí za zničení vašich nehtů. Použití nekvalitních prostředků je totiž může velmi snadno poškodit.

Gelové nehty nejsou navždy

Když si necháte aplikovat gelové nehty, musíte počítat s tím, že bude třeba je po čase opět nechat upravit. Investice do gelových nehtů tedy není jednorázová a zaplatit si musíte i za odstranění gelových nehtů, pokud vás již omrzí. Ať budou vaše důvody pro odstranění aplikace jakékoliv, vaše nehty patrně budou nějaký čas vypadat hůře, než předtím. Stane se tak vlivem speciálního nehtového lepidla, které při odstranění může mírně poškodit povrch nehtu. To jsou všechno věci, na které se musíte předem připravit, než řeknete gelovým nehtům své ano. Zvažte proto, zda jste ochotni do nich investovat a pravidelně se věnovat jejich údržbě.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *