Gelové nehty – kolik za ně zaplatíte

 

V dnešní době jsou gelové nehty velmi vyhledávanou alternativou v úpravě nehtů pro svoji přirozenost, odolnost a trvanlivost. Od 60. let, kdy se umělé nehty poprvé objevily, se gelové nehty staly asi nejpopulárnějšími.

Většina žen, které dbají o svůj vzhled, chtějí mít i upravené a pěkné nehty. Gelové nehty si můžete nechat udělat v nehtovém studiu, u soukromých nehtařek, které mají zdobení gelových nehtů spíše jako koníček a nebo sami doma. V nehtovém studiu za modeláž gelových nehtů zaplatíte od 500Kč do 1000Kč, podle města ve kterém bydlíte. Ceny za doplnění se pohybují obecně o 100Kč méně než nová modeláž. Nehtová studia nabízejí spoustu možností zdobení od klasické francouzské manikúry až po originální tzv. Nail Art. Další možností je zajít si nechat udělat gelové nehty k někomu, kdo je provádí doma a nemusí tak platit nájem za studio a tudíž ceny jsou v tomto případě nižší. Většinou tyto ženy, které mají modeláž nehtů jako koníček, si účtují modeláž nových nehtů od 300Kč do 500Kč a doplnění opět o 100Kč méně. V některých nehtových studiích nebo u soukromých nehtařek si za třpytky nebo kamínkové ozdoby musíte připlácet nad rámec základní ceny, u některých je zdobení již obsaženo v základní ceně. Vždy je dobré si před objednáním zjistit ceny za jednotlivé služby, abyste dopředu věděly, jak si své služby konkrétní nehtařka účtuje.

Gelové nehty nabízejí všechna moderní nehtová studia, ale jsou i ženy, které se rozhodnou vyrábět si gelové nehty sami doma. Nejjednodušším řešením je sada na gelové nehty, ve které najdete všechno potřebné příslušenství pro domácí modeláž gelových nehtů. Nejdůležitější a také nejdražší k modeláži gelových nehtů je UV lampa na gelové nehty, kterou nikdy nepodceňujte a nešetřete na ni. UV lampu můžete zakoupit v rozmezí od 440 Kč do 2990 Kč podle výkonu a výdrže použitých hodin. Ta se pohybuje u kvalitnějších lamp mezi 35 000 – 50 000 hodinami. Stejné pravidlo platí i u gelových nehtů. Ty se prodávají v množství od 5 ml do 20 ml jako základní bezbarvé, barvené, ale také BIO s proteiny a hedvábím. Ve výběru gelu pro modeláž nehtů je dobré se nejdříve poradit s někým, kdo má zkušenosti a nebo si pročíst informace na internetu. Nehtový průmysl stále přichází s něčím novým a tak se na trhu objevila i modeláž gelových nehtů nohou. Gelové nehty na nohách se využívají především v létě, kdy ženy nosí otevřené boty a jsou vidět celá chodidla. S technikou modeláže gelových nehtů tak můžete mít krásné ruce i nohy nejen po celé léto.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *