Pravda o gelových nehtách

Fakta gelových nehtů

Přemýšlíte-li poprvé nad gelovými nehty, měla byste o nich vědět pár faktů, které vám bezpochyby pomohou. Jestliže už jste v minulosti gelové nehty měla, s největší pravděpodobností tyto fakta znát budete. Na druhou stranu není špatné si je čas od času připomenout. Budete-li se jich držet, vaše gelové nehty vydrží mnohem déle. Mimo jiné se můžete následně pyšnit větší kvalitou, protože splníte vše, co u gelových nehtů máte.


Fakta gelových nehtů


Zajímá vás první fakt? Ten se týká výdrže. Samozřejmě je důležité se zaměřit na kvalitní práci. Jestliže nesplníte vše, co máte, nemůžete se poté divit tomu, že vám nehty nevydrží příliš dlouhou dobu. V opačném případě se budete moct z nehtů radovat i několik týdnů. Právě tento fakt patří mezi prvotní. Narozdíl od laku jsou gelové nehty opravdu kvalitnější. Kromě toho vydrží delší dobu, což jsme již mírně naznačovali v předchozím odstavci. Musíte ale počítat s tím, že gelové nehty jsou na přípravu složitější a pracnější.

Fakta gelových nehtů


Dalším faktem je kvalitní LED nebo UV světlo. Gelové nehty svým způsobem musíte vložit pod jedno z těchto dvou světel. Tam následně proces funguje podobně, jako v troubě. Nehty se musí zatvrdit. Nemusíte se bát toho, že by vám světlo nějakým způsobem ublížilo. Nehty je zkrátka potřeba nechat pod UV nebo LED světlem alespoň 45 až 60 vteřin. Během této doby dojde k zatvrzení gelových nehtů a vy se tak můžete pyšnit jejich kvalitou. Při kratším časovém intervalu by nehty nebyly udělány kvalitně a mohly by se snadno začít loupat.


Třetí fakt aneb gelové nehty


Už váš gelové nehty unavují a máte jich až po krk? Nepočítejte s tím, že vám bude stačit odlakovač. V takovém případě je potřeba použít speciální manikúrní nástroje, které si snáz poradí s gelovými nehty. Mezi nejčastější tyto nástroje patří bruska. Pomocí ní dokážete odstranit gelové nehty během několika málo minut. Poté je na místě sáhnout po různých olejíčcích. Gelové nehty totiž ničí ty vaše a mohou je tak snadno poškodit.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *