Druhy lamp

Druhy lamp na gelové nehty aneb vyberte si tu svou

Většina žen chodí pro krásné nehty do různých salónu. V nich si dokážou během pár minut vybrat, jak by jejich nehty měly vypadat. Pokud se vám ovšem nechce pro krásné nehty nikam chodit, řešení se nabízí v podobě lampy. Lampa na nehty je pomůcka, která váš domov promění v luxusní salón. Vy si tak poté budete moct i doma udělat krásné gelové nehty, a to bez toho, aniž byste musela chodit do nejrůznějších salónu.


Druhy lamp aneb poznejte je všechny!


V první řadě se musíte seznamit s možnostmi, které lampy na gelové nehty nabízí. První variantou jsou tzv. UV lampy. Jde svým způsobem o obyčejný model fungující pomocí UV záření, kdy do lampy vložíte ruku a lampa zapomocí tvrzování vám dokáže vaše nehty zpevnit. Gelové nehty tak můžete mít skutečně rychle. Jen je potřeba si hlídat čas, rozhodně ruku nedávejte pryč příliš brzy, protože by vaše nehty nevypadaly tak, jak jste plánovala. Výhodou je nižší pořizovací cena.

Druhy lamp na gelové nehty


Nevýhodou však delší vytvrzovací doba a náročnost spotřeby energie. Další možností jsou LED lampy. Narozdíl od předchozí varianty se jedná o kvalitnější přístroje, které jsou navíc i daleko modernější. Jestliže chcete svůj domov proměnit ve skutečný salón krásy, určitě se poohlížejte po této variantě. LED lampy, jak jsme již naznačovali jsou modernější a rychlejší. Proč tedy nesáhnout po této variantě? Rychlejší vytvrzovací doba, nižší spotřeba energie a relativně dlouhá životnost celého přístroje. Počítat však musíte s vyšší pořizovací cenou.


Jak vybrat lampu na gelové nehty?


Poslední variantou jsou duální lampy. Tento druh lampy funguje na studené bázi. Jinými slovy zde dochází při vysoké účinnosti k proměně, a to z elektrické energie na světlo. Tyto lampy jsou relativně novým zdrojem pro gelové nehty, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Nejvyšší vytvrzovací rychlost, dlouhá životnost a kvalitní přístroj. Tyto výhody jistě mluví za vše. Nevýhodou je ovšem opět vyšší pořizovací cena.


Zajímá vás, jak tedy vybrat kvalitní lampu na gelové nehty? Jako první si musíte určit, jaký přístroj budete využívat. Záležet bude na tom, kolik času chcete gelovými nehty strávit a jaký je váš finanční rozpočet. Teprvé poté přejděte na recenze jednotlivých přístrojů a snažte se zacílit na ty, které vypovídají o kvalitě.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *