umělé gelové nehty

Dokonalé nehty aneb gelové nehty a jejich modeláž

umělé gelové nehty

Umělé gelové nehty, hit několika posledních sezón se stále drží na scéně. Líbí se vám dlouhé, upravené a stylové nehty? Patříte mezi ty ženy, kterým se nehty třepí nebo lámou? Vyzkoušejte gelové nehty!

Gelové nehty

Gelové nehty nejsou na přítěž, jsou krásné, upravené, můžete si vybrat např. francouzskou manikúru, pastelové laky, různé motivy nebo designy dle vašeho výběru. S umělými nehty můžete dělat cokoliv, sportovat, dělat dříví na chalupě, okopávat záhonky na zahradě, máchat se ve vodě a přitom se nemusíte obávat, že se vám nehty nějak poničí nebo že se vám oloupe lak.

Krok číslo jedna

Pokud nechcete svěřit vaše nehty odborníkům a chcete si umělé nehty udělat v pohodlí domova, první krok, který musíte udělat je, nakoupit si celou řadu důležitých pomůcek a věcí. Začněme ale krok za krokem.

Nejprve si musíte upravit vaše přírodní nehty. Ostřihnout, zastříhnout, odmastit, zatlačit kůžičku okolo nehtů a nakonec lehce zdrsnit povrch nehtů. Nehty se musí zdrsnit a zmatnit z jednoho prostého důvodu, gel pak lépe drží na nehtech. Pokud jste první fázi přípravy prošla, následuje vybrání správné velikosti tipu a poté přilepení na okraj nehtu. Po přilepení tipu následuje stejná úprava jako u přírodního nehtu a modeláž nehtů může začít.

Modeláž nehtů

Po upravení tipu následuje nanesení gelu Glass, vkládání jednotlivých prstů pod UV lampu, která slouží k vytvrzení gelu. Dále nanesete gel Pink a opět vkládáte nehty pod UV lampu a poté lehce otřete tampónem namočeným v odstraňovači výpotků z gelu. V další fázi, tedy v závěrečné fázi modeláže nehtů, přichází na řadu opět gel Glass, UV lampa, odstranění výpotků a máte hotovo.

Aby se vám nehty pěkně leskly, doporučuje se v konečné fázi nehty přetřít gelem Finish.

Zdobení nehtů

V dnešní době existuje celá řada metod zdobení nehtů, upravování a aplikací, které si můžete na nehty vybrat. Potisky se vzory kytiček, drahokamy, zirkony, brokáty, nitky, geometrické tvary, ozdobné kamínky, abstraktní motivy a mnoho dalších.

Pro koho nehty jsou?

Gelové nehty se aplikují na jakýkoliv tvar a velikost nehtu a jsou určeny každé ženě, která touží po dokonalých nehtech. Nejčastější tvar, který je stále IN jsou nehty s rovným koncem. Pro starší dámy se doporučují spíše gelové nehty se zakulacenou špičkou.

Za 1 – 2 hodiny vykouzlíte i z těch nejobyčejnějších nehtů krásné a dokonalé nehty, které budou vaším obrazem.

Vyzkoušejte gelové nehty i Vy!

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *