Dokonalé nehty aneb co vše je třeba pro perfektní nehty

Ruce a nehty o vás prozradí mnoho a to hned na první pohled. Právě nehty jsou první, na co se většina lidí dívá. Každá žena si přeje mít krásné nehty, vždyť jsou něco jako vaše vizitka.

Krok číslo jedna

Ještě před tím, než se pustíte do samotné modeláže nehtů, upravte si nejdříve vaše přírodní nehty. Budete k tomu potřebovat nůžky, kterými zastříhnete nehty na co nejkratší délku, dále dřívko, kterým zatlačíte kůžičku, a v neposlední řadě leštičku nebo jemný pilník, kterým musíte zmatnit a lehce „obrousit“ povrch nehtů. Tato fáze se provádí z jednoho jediného důvodu, aby gel na přírodní nehty lépe přilnul.

Postup modeláže nehtů pokračuje druhou fází tj. lepením tipů. Vyberte správnou velikost, zakápněte lepidlem, přiložte na okraj nehtu a houpavým pohybem přilepte, tip zastřihněte a zapilujte.

 

Modeláž nehtů

Po kroku číslo jedna následují další postupy a fáze. Patří mezi ně nanášení gelu, odstranění vzduchových bublin, tvrzení gelu v UV lampě, zdobení nehtů, pilování apod.

K modeláži nehtů potřebujete hned několik druhů gelu. Např. gel Pink, Milk, Kamufláž, Finish, Glass nebo White. Gel Kamufláž je perfektní k vyrovnání nerovností na nehtech, které byly způsobeny broušením a pilováním. Navíc nehty s tímto gelem působí přirozeně a na první pohled připomínají přírodní nehet.

Gelové nehty sluší každé generaci. Vybrat si můžete z celé řady stylů, tvarů, barev a provedení. Fotogalerie gelových nehtů je plná krásných nehtů. Nechte se inspirovat i Vy.

 

Lámání nehtů

Také máte křehké, lámavé a slabé nehty? Vyzrajte na ně. Je tak snadné, jak zabránit lámání nehtů. V první řadě se zamyslete nad svým jídelníčkem, obsahuje dostatek zinku, křemíku a jiných minerálů? Hlavní roli v růstu a vzhledu nehtů totiž hraje výživa. Nahraďte slané chipsy dýňovými semínky, vyzkoušejte čas z ovesné slámy, přesličky anebo kopřivy.

Pomoc pro lámavé nehty najdete také v lékárně nebo u vás doma. Zkuste si pořídit skleněné pilníky. Pozor si dávejte také na způsobu pilování nehtů. Pokud chcete udržet vaše nehty pevné a silné, je nutné umět nehty správně pilovat. Velká chyba je tahat pilník tam a zpátky, vždy pilujte pouze v jednom směru. Pokud nemusíte, nepilujte nehty po koupeli, když jsou změklé a tím pádem i více náchylné k lámavosti.

Zapilujte si nehty do správného tvaru kvalitním pilníkem na nehty a raději se vyhněte stříhání přírodních nehtů nůžtičkami.

 

Starejte se o vaše nehty, upravujte je, pilujte a zkrášlujte, výsledek bude stát za to.

 

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *