Co prozradí barva laku na nehty o vás

Co o vás prozradí barva nehtů?

Víte, co všechno o vás dokáže prozradit barva nehtů? Pokud ne, podívejte se na náš seznam a následně sami určete, zda se jedná ve vašem případě o pravdu či mýtus. V dnešní době je moderní si lakovat nehty, a to mnohdy i v různých barevných kombinací. Pokud se ovšem přikláníte ke starší škole, kdy využíváte pouze jednu barvu na všechny nehty, podívejte se v následujících odstavcích na naše tipy, které vám prozradí, co o vás nehty vypovídají.


Co o vás prozradí barva nehtů?


Nebudeme vám nic nalhávat. K oblíbeným barvám patří zejména červená. To se ovšem netýká jen žen, ale především mužů. Ženy na to většinou reagují právě tímto způsobem, kdy poté sáhnou po červeném laku nebo rovnou po gelových nehtách. O vás prozradí červená barva? Tato barva se dá označit za eleganci a odvážnost. Zároveň se touto barvou označuje vášeň a touhu. Mimo jiné se červená barva hodí prakticky na všechny akce, ať už se jedná o oslavu nebo důležitou pracovní schůzku. Jak jste na tom s červenou barvou vy?

Co o vás prozradí barva nehtů


Červených odstínů je spousta. Teď se ovšem podíváme na ty méně výrazné, které sahají až do růžové barvy. V takovém případě se člověk zaměřuje spíše na romantiku. Kromě romantiky nazančuje růžovou barvou také stydlivost a mladý věk. Pokud si příliš často dáváte růžovou barvu na své nehty, svým způsobem se to snažíte svému okolí dát najevo. Ráda stojíte pevně nohami na zemi? Jistota je s vámi v blízkém kontaktu? Víte po jaké barvě máte sáhnout? Bezpochyby se dívejte po šedých odstínech přesahující mírně do tělových barvách.


Tím barvy zdaleka nekončí!


Eleganci a odvážnost mohou ukázat i jiné barvy. K tomu lze přidat bezesporu i zajímavý vkus. Jestliže už máte červené barvy až po krk, na scénu přichází náhrada. Stále nevíte, o jakou barvu by mohlo jít? Je to jednoznačně modrá, ovšem s tím rozdílem, že se budete dívat na tmavší odstíny přesahující do královské barvy.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *