Rihanna a její nehty

Chcete být in? Pořiďte si nehty ostré a dlouhé jako dýky

Celebrity jsou často naším vzorem nejenom v oblékání a chování, ale také v tvorbě nehtů.

Jaké nehty si v poslední době oblíbily? Čím se máme v trendech zhotovování umělých nehtů v současnosti řídit? Jakou žhavou novinku chtít při návštěvě nehtového studia?

Když je jedna barva jinak

Inspirujte se hvězdami. Tedy ne hvězdami na nočním nebi, ale hvězdami světového šoubyznysu. Jakou výzdobu si celebrity pořídily na svých rukou? Například zpěvačky Američanky Beyoncé nebo Rihanna z Barbadosu zkusily před časem vrstvu třpytivého laku zdobenou barevnými kamínky. Ztvárnění nehtů, které při podání ruky zaručeně upoutá, zvolila také americká herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens. Čtyři nehty na každé ruce natřela pastelově modrou. Jeden zbývající potom vybarvila hnědou a navrch ještě použila třpytivý lak. Takovou kombinaci si zaručeně zapamatujete, a o to přece jde, ne? I vy chcete být nepřehlédnutelná. Jenže nyní už jsou třpytky na nehtech out a střídá je něco úplně jiného.

Udělejte si červené drápy po vzoru zpěvaček

Tvůrkyní módních trendů je kromě už zmiňované Rihanny také americká zpěvačka Lady Gaga. Obě dvě dámy si zvolily ostré dlouhé nehty, vlastně už pořádné drápy. Právě takové nehty totiž střídají loňskou módní vlnu, která sázela především na přirozený vzhled, kratší délku a spíše přírodní odstíny laků. Letošní ostré a dlouhé drápky by přitom podle názoru zpěvaček měly mít červenou barvu. Povoleny jsou samozřejmě různé odstíny červené podle vaší chuti a odvahy. Mohou být matné i lesklé, ale třpytivé už by být neměly. Takzvané stiletto nehty nyní mezi celebritami letí. Tvoří se pomocí šablonek na nehty technikou pinčování (druh pilování). Jejich název stiletto se odvozuje od dýky s ostrou a dlouhou čepelí. Drápy hodné kočkovité šelmy mají podtrhnout divokost, extravaganci a odvahu své nositelky. Tak co, zkusíte to? Pokud ano, mějte na paměti, že stiletto nehty nejsou příliš praktické.

Další články:

1 thought on “Chcete být in? Pořiďte si nehty ostré a dlouhé jako dýky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *