Černobílé zdobení nehtů

Nezáleží na tom, jestli je zrovna teplá letní sezóna, nebo se nacházíme v nehostinných mrazivých dnech. Vaše nehty si zaslouží být
za jakýchkoliv podmínek originální a krásné. K tomu vám mohou napomoct akvarelové barvy a další smyslné techniky, které vám nehty velmi snadno ozdobí a to za absolutní absence návštěvy kosmetického salónu. Jediné co potřebujete, jsou šikovné ruce, odhodlání a trochu volného času, který se samozřejmě vyplatí.

Vyzkoušejte sexy černobílé vodolepky na nehty, které můžete naprosto bez obav použít, jak na klasické přírodní, tak i gelové nehty. Nejen že se vaše prsty zalíbí každému, s kým přijdete do kontaktu, ale zároveň si navýšíte i své sebevědomí. Černobílé ozdoby na nehty vykouzlíte během velmi krátké doby. Obchody nabízí velké množství variací a vzorů. Každý den mohou vaše nehty vypadat zcela jinak. Pojďme se společně podívat krok za krokem, jak si vykouzlit černobílé zdobení na nehty, které teď frčí.

Ze všeho nejdůležitější je celou práci začít s čistými a osušenými nehty. Připravte si a ihned naneste základní čirý lak. Vyberte si dva nebo tři prsty na každé ruce a ty natřete na bílo. Zbylé nehty vybarvěte černým lakem. Poměr bílé a černé je zcela na vás. Každá ruka může být originálem. Teď si připravte malé černé drahokamy, z kterých si můžete vyzdobit smysluplné ornamenty. Rovněž můžete sáhnout i po lesku.

Ať už se rozhodnete pro černobílé obtisky na nehty či obdobně laděné kreativní zdobení, tak pevně věříme, že z výsledkem budete maximálně spokojeni. Hrajte si se svými nehty a dotáhněte je k pomyslné dokonalosti. Jde o nedílnou součást moderně vzhlížející ženy, která ví, jak zapůsobit na své okolí.

 

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *