Barbie styl pro vaše nehty

Asi každý z nás zná panenku Barbie, kterou už po generace milují malé holčičky. Ne zřídka u nich však obliba této postavičky přetrvá i do dospělého věku, kde se snaží co nejvíce osvojit její styl. Vítejte ve světě růžové barvy i vy a neváhejte podlehnout jedinečnému Barbie stylu, které milují celé generace.

Zdroj: freeimages.com

Jen růžová to může být

Když se řekne Barbie, každému se vybaví drobná blondýnka v růžovém oblečení. To je totiž nejčastější podoba, se kterou se u této panenky můžete setkat. A tak není vůbec žádným překvapením, že Barbie stylu dominuje právě růžová barva. Pokud si ale myslíte, že je paleta barev tak velmi omezená, pak jste na omylu, protože růžové existuje ve značném množstvím odstínů a to od křiklavě neonově růžové až pro decentní pastelovou růžovou. Jaký odstín bude slušet vašim nehtům si musíte vyzkoušet. Nemusíte ale zůstávat jen u jednoho odstínů, protože spolu vzájemně skvěle ladí, čímž umožňují různé bláznivé kombinace. Skvěle se tak budou vytvářet šachovnicové vzory, proužky nebo vlnovky.

Barbie nehty snadno a rychle

Že by podkladová barva pro vytvoření ozdoby nehtů v Barbie stylu měla být růžová asi není pochyb. Na řadu pak přichází už doplňky, kterými nehty můžete doladit do konečné podoby. Pokud si vzpomenete na oblečení a vybavení panenek, jak je znáte z pultů hračkářství, víte, že Barbie milovala třpytky v jakékoliv podobě. Nehtům tak neváhejte dopřát třpytivé kamínky a ozdoby, které zdůrazní váš styl. Nejtypičtější budou v tomto případě třpytky ve zlaté barvě, která navíc vypadá velmi luxusně. Vsaďte na jistotu a dopřejte svým nehtům styl, který milují ženy po celém světě.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *