3 tipy, jak mít vždy krásné a zdravé nehty

Upravený vzhled je vizitkou každé ženy a vypovídá nejenom o jejím životním stylu, ale také o charakteru. Dámy by měly být za všech okolností reprezentativní, a zda si potrpíte na výrazný make-up a barvené vlasy či preferujete přirozenou krásu, je už čistě na vašem vkusu. Na co ale nikdy nemůžete zapomenout a čemu je třeba věnovat enormní pozornost, jsou nehty.

 

Spousta žen se soustředí na značkové oblečení, přičemž jim uniká základní úprava rukou, kterých si však člověk všimne jako první. Proces nakupování, placení u pokladny, stolování, gestikulace… Vaše ruce jsou zkrátka na očích všímavému okolí prakticky nonstop, a proto péči o ně neberte na lehkou váhu a nechte se inspirovat jednoduchými tipy a triky, jak je udržet stále krásné.

 

Pořiďte si nezbytnou výbavu

 

Pravděpodobně se na světě nenajde žena, které by rostly nehty tak úhledně, aby nepotřebovaly byť sebemenší zákrok. Pouze s klasickými nůžtičkami si proto nevystačíte. Pro dosažení požadovaného tvaru nehtů vám samozřejmě nesmí chybět sada pilníků a to od nejtvrdších po měkčí varianty, dále přípravek na zpevnění nehtů, podkladová báze, jež dokonale vyhladí povrchové nerovnosti a samozřejmě také arsenál laků, které nehtům propůjčí smyslné barvy dle posledních trendů. Vše o nehtových produktech a spousty dalších informací najdete na www.rajnehtu.cz.

 

Nezapomeňte na hydrataci

 

Obzvláště v zimních měsících pokožka trpí na šupinatění a nejrůznější formy ekzémů, chybět vám proto nesmí kvalitní hydratační krém a přírodní olejíček, který vás zbaví suchých ložisek. A v případě, že na vysoušení opravdu trpíte, věnujte jednou týdně čas hydratačnímu zábalu ve speciálních rukavicích, který ruce vyživí do hloubky a dodá jim krásnou a zdravou barvu.

 

Jednoduché a praktické řešení

 

Nebylo vám do vínku naděleno vlastnit pevná lůžka a nehty se vám nepříjemně lámou a třepí? Pak se přestaňte trápit neustálým stříháním a urputným pilováním a raději si pořiďte praktickou a jednoduchou variantu v podobě gelových či akrylových nehtů, které vydrží týdny jako nové a to bez jakýchkoliv starostí. Zajít můžete buď do klasického salonu, anebo si pořiďte kompletní sadu na modeláž a nehty si obměňujte dle libosti.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *