vodolepka motýlek

Šablony, vodolepky, třpytky

Sledujte také náš facebook

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek


vodolepka motýlek

Dekorační šablony na nehty

Nehty jsou mnohdy to první, čeho si pánové povšimnou, pokud s vámi pracují, navazují kontakt, či dokonce flirtují. Jde o vizitku každé ženy, o kterou je nutné se starat. Dnešní doba nabízí nepřeberné množství vymožeností a prvků k doladění celkového vzhledu. Dekorační šablony na nehty jsou skvělou volbou, jak zaujmout opačné pohlaví a probudit závist ze strany vašich kamarádek. Dekorační šablony na nehty se dají aplikovat jak na nalakované přírodní nehty, tak upravované gelové nehty či akrylové. V tomto ohledu nejsou žádná příkoří.

Vodolepky na nehty

Záleží pouze na vás, pro jaké zdobení nehtů se rozhodnete. Aktuální situace je velmi přívětivá. Cena takových dekoračních šablon se pohybuje v řádech několika desetikorun a k sehnání je opravdu velké množství netradičních i klasických motivů. Stejně tak se nabízejí i vodolepky na nehty nebo vánoční ozdoby, které jsou nyní velice in. Samotná aplikace je velmi jednoduchá.

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek

Ze zakoupeného plata vodolepek si vystřihněte jeden ze vzorů a namočte jej do vlažné vody. Následně si přichystejte pinzetu, kterou si pomůžete k sejmutí vzoru. Přiložte na vámi vybraný nehet a ihned osušte. Následně můžete použít lesk nebo pokračovat v dalším modelování nehtů. Dekorační ozdoby na nehty jsou oblíbené pro svou vysokou efektivitu, snadnou aplikovatelnost a v neposlední řadě i pro svou příznivou cenu. Pokud hledáte něco originálnějšího a vizuálně zajímavějšího, rozhodněte se pro návštěvu salónu, kde vám s malováním nehtů pomohou. Abstraktně vystínovaný nehet se zvláštním motivem vám vyhotoví během velmi krátké chvíle.

Třpytky na nehty

Krásné doladění vymodelovaných nehtů přinášejí třpytky na nehty. Jde o nenáročný úkon, který poskytuje další odrazový můstek k dokonalosti. Můžete se rozhodnout buď pro francouzský způsob, nebo tzv. linii. Vždy se vyplatí zajít na poprvé do nějakého salónu a nechat si poradit. V případě, že si chcete aplikovat třpytky na přírodní nehty, přimíchejte glitter do bezbarvého laku, nebo se vám třpytky nepřichytí.

Další články:

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *