Lepení umělých nehtů

Sledujte také náš facebook

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek


Myslíte si, že je lepší gelová modeláž nehtů nebo přímo lepení umělých nehtů? Lepení umělých nehtů bylo moderní před mnoha lety a dnes je to již poměrně zastaralá záležitost. Poprvé si ženy, toužící po dlouhých nehtech, mohly prodloužit své vlastní nehty

umělými v té podobě, jak je známe dnes, již v 60. letech minulého století. Na výběr měly v 60. letech možnost buď si nehty prodloužit pravými nehty nebo pomocí akrylového dentálního přípravku. Akryl nastartoval celý nehtový průmysl a dostal ho až do dnešní podoby gelových nehtů. Od té doby se technologie nezastavila, naopak se vyvíjely stále dokonalejší a lepší materiály pro nehtový design a modeláž gelových nehtů.

Móda klasického lepení nehtů, která převládala na poli nehtového designu dlouhé roky, je již dnes za zenitem a nahradila ji metoda moderní modeláže gelových nehtů. V dnešní době se používá akrylová modelace nehtů, ale mnohem inovativní a oblíbenější je gelová modeláž pomocí UV gelu. Dřívější tradiční nalepovací umělé nehty už dnes v žádném nehtovém studiu neobjevíte, i kdybyste se sebevíc snažili a určitě je to dobře i z důvodu působení umělých nalepovacích nehtů na ty vlastní.

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek

Jediným místem, kde ještě umělé nalepovací nehty objevíte, je drogerie. Bohužel se najdou ženy, které nechtějí utrácet peníze za modeláže gelových nehtů a umělé nehty si jednoduše nalepí sami doma, ale jejich kvalita je minimální. Obrovskou nevýhodou je krátká trvanlivost a umělost oproti vysoké odolnosti gelových nehtů a jejich přirozenému a krásnému vzhledu. Ačkoli v obou případech na nehet vlastní nanášíte nehet umělý, prodlužování a zkrášlování nehtů pomocí gelové modeláže má v dnešní době jasně navrch. V nabídce gelových nehtů je na výběr mnoho konečných úprav od těch decentních až po celá umělecká díla. Vyzkoušejte jasné výhody gelových nehtů a mějte vždy krásné a upravené ruce, abyste se cítily při obchodních schůzkách a při každodenních pracovních povinnostech krásné a přitažlivé. Upravené ruce jsou Vaší vizitkou.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!

Další články:

barevné ponožky ZUUXO, mimořádný styl desigenových ponožek

1 thought on “Lepení umělých nehtů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *